Міністерство економіки України

За кілька місяців Україна представить завершені інвестиційні проекти для лідерів фінансового ринку, - Юлія Свириденко

Лондон-біржа

Формування надійної та комплексної інфраструктури залучення інвестицій, яка включатиме страхування ризиків позичальників, збільшить інтерес приватних інвесторів до України.

Про це йшлося під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко в ході зустрічі з Виконавчим директором Лондонської фондової біржі Джулією Хоггетт сьогодні, 28 листопада. Захід відбувся в рамках візиту української делегації до Королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

«Страхування ризиків, належне моделювання та використання надійних інститутів стане запорукою для того, щоб інтерес приватних інвесторів до України міг реалізуватися якомога раніше. Наші британські партнери – Лондонська фондова біржа – зацікавлені у тому, щоб стати платформою для діалогу між приватними інвесторами та Україною», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

Вона підкреслила, що важливим є забезпечення взаємодії з іншими ініціативами з відновлення інвестицій до України, насамперед, страхування воєнних ризиків, робота з інвестиційними фондами, визначення пріоритетних галузей для інвестицій, співпраця з міжнародними фінансовими інституціями.

Зокрема, пріоритетними галузями для інвестицій в Україну є оборонно-промисловий та агропромисловий комплекс, металургія і металообробка, машинобудування, енергетика, добувна промисловість, меблева і деревообробна галузі, логістика.

Також сторони обговорили інші напрями співпраці, зокрема, залучення фінансового ринку Великої Британії до ініціативи Advantage Ukraine.

«Наразі ведеться активна робота щодо побудови якісних та ефективних інструментів інвестицій у відбудову України. Вже за кілька місяців ми зможемо представити завершені проекти, учасниками яких будуть лідери фінансового ринку», - наголосила Юлія Свириденко.

Довідково:
Лондонська фондова біржа (LSE) – перший організований і один з найбільш відомих ринок цінних паперів, офіційно заснований 1801 року. Наразі є однією з найбільших фондових бірж Європи: станом на листопад 2021 року загальна ринкова вартість усіх компаній, які проводять торги на LSE, становила 3,9 трлн фунтів стерлінгів. LSE сама є акціонерним товариством, її акції на ній і обертаються.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json