Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
За кілька місяців Україна представить завершені інвестиційні проекти для лідерів фінансового ринку, - Юлія Свириденко
28.11.2022 | 20:22 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Формування надійної та комплексної інфраструктури залучення інвестицій, яка включатиме страхування ризиків позичальників, збільшить інтерес приватних інвесторів до України.

Про це йшлося під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко в ході зустрічі з Виконавчим директором Лондонської фондової біржі Джулією Хоггетт сьогодні, 28 листопада. Захід відбувся в рамках візиту української делегації до Королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

«Страхування ризиків, належне моделювання та використання надійних інститутів стане запорукою для того, щоб інтерес приватних інвесторів до України міг реалізуватися якомога раніше. Наші британські партнери – Лондонська фондова біржа – зацікавлені у тому, щоб стати платформою для діалогу між приватними інвесторами та Україною», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

Вона підкреслила, що важливим є забезпечення взаємодії з іншими ініціативами з відновлення інвестицій до України, насамперед, страхування воєнних ризиків, робота з інвестиційними фондами, визначення пріоритетних галузей для інвестицій, співпраця з міжнародними фінансовими інституціями.

Зокрема, пріоритетними галузями для інвестицій в Україну є оборонно-промисловий та агропромисловий комплекс, металургія і металообробка, машинобудування, енергетика, добувна промисловість, меблева і деревообробна галузі, логістика.

Також сторони обговорили інші напрями співпраці, зокрема, залучення фінансового ринку Великої Британії до ініціативи Advantage Ukraine.

«Наразі ведеться активна робота щодо побудови якісних та ефективних інструментів інвестицій у відбудову України. Вже за кілька місяців ми зможемо представити завершені проекти, учасниками яких будуть лідери фінансового ринку», - наголосила Юлія Свириденко.

Довідково:
Лондонська фондова біржа (LSE) – перший організований і один з найбільш відомих ринок цінних паперів, офіційно заснований 1801 року. Наразі є однією з найбільших фондових бірж Європи: станом на листопад 2021 року загальна ринкова вартість усіх компаній, які проводять торги на LSE, становила 3,9 трлн фунтів стерлінгів. LSE сама є акціонерним товариством, її акції на ній і обертаються.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2