Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономіки залучає міжнародних експертів до роботи над оглядом ОПК та розробки законопроектів із розбудови Національної системи стійкості
28.01.2020 | 11:53 | Прес-служба Мінекономіки

У рамках проекту Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік, з метою проведення огляду оборонно-промислового комплексу, а також у контексті здійснення законотворчої діяльності із розбудови Національної системи стійкості, Мінекономіки провело попередні консультації з канадським проектом технічної допомоги SURGe.

Наразі розглядається можливість залучення міжнародних фахівців до однієї із підгруп огляду ОПК, а саме із впровадження стандартів НАТО в діяльності підприємств ОПК.

Експертні оцінки міжнародних колег допоможуть сформувати рекомендації підприємствам ОПК, що сприятиме реформуванню національної оборонної промисловості.

Мінекономіки розраховує на підтримку міжнародних експертів та готується до продуктивної роботи у сфері розробки нормативно-правової бази за напрямом розбудови Національної системи стійкості. Так, за допомогою міжнародного досвіду планується провести аналіз відповідних законопроектів на предмет виявленням можливих нормативних прогалин.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json