Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Мінекономіки залучає міжнародних експертів до роботи над оглядом ОПК та розробки законопроектів із розбудови Національної системи стійкості
28.01.2020 | 11:53 | Прес-служба Мінекономіки.

У рамках проекту Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік, з метою проведення огляду оборонно-промислового комплексу, а також у контексті здійснення законотворчої діяльності із розбудови Національної системи стійкості, Мінекономіки провело попередні консультації з канадським проектом технічної допомоги SURGe.

Наразі розглядається можливість залучення міжнародних фахівців до однієї із підгруп огляду ОПК, а саме із впровадження стандартів НАТО в діяльності підприємств ОПК.

Експертні оцінки міжнародних колег допоможуть сформувати рекомендації підприємствам ОПК, що сприятиме реформуванню національної оборонної промисловості.

Мінекономіки розраховує на підтримку міжнародних експертів та готується до продуктивної роботи у сфері розробки нормативно-правової бази за напрямом розбудови Національної системи стійкості. Так, за допомогою міжнародного досвіду планується провести аналіз відповідних законопроектів на предмет виявленням можливих нормативних прогалин.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2