Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.09.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1307 / 1342
Суть нашого питання полягає у наступному. При публікації замовником звіту про виконання договору виникає питання, а саме: Відповідно до Наказу № 490 затвердженого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 року зі змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 463 від 21.03.2019 року в формі звіту про виконання договору про закупівлю, в п. 4. «Ціна договору про закупівлю» необхідно зазначати ціну договору з урахуванням внесених змін чи ту ціну на яку було укладено договір за результатами аукціону? Так, наприклад, договір було укладено на суму 300 000 грн., потім шляхом укладення додаткової угоди суму зменшено до 280 000 грн. Під час оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору на майданчиках є технічна можливість змінити суму контракту. Якщо ми змінюємо під час внесення змін до договору суму контракту з 300 000 грн на 280 000 грн, то при оприлюднення Звіту про виконання договору в п. 4 Звіту про виконання договору буде відображено суму з урахуванням внесених змін, а саме 280 000 грн. Якщо під час оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, суму контракту не зменшити з урахуванням внесених змін, то при оприлюдненні звіту про виконання договору в п. 4 Звіту про виконання буде відображено суму 300 000 грн. Просимо надати роз’яснення які суми договору повинні відображатися в п. 4 та п. 16 Звіту про виконання договору? В п. 4 має відображатися сума на яку було укладено договір про закупівлю (без врахування внесених змін до договору), а в п. 16 – сума з урахуванням внесених змін до договору чи в п. 4 та п. 16 має бути відображено однакову суму – суму оплати за договором з урахуванням усіх внесених змін до договору? Чи зменшувати суму контракту під час оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору?
Відповідь
23.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
948 / 990
Добрий день! Допоможіть будь ласка вирішити наше питання. Відділом культури і туризму Лиманської міської ради було укладено тендерний договір по об'єкту: "Реконструкція покрівлі міського будинку культури смт. Ярова, що розташована за адресою: Донецька область, Лиманський район, смт. Ярова, вул. Кооперативна, 7-Б", здійснено попередню оплату 30 відсотків від договірної ціни робіт. Під час виконання робіт, виникла потреба у перегляді проектно-кошторисної документації та її коригуванні. так як ми використовували тендерну процедуру закупівлі, ми керуємося ст. 36, ЗУ "Про публічні закупівлі" - внесення змін в умови договору, якщо таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі. Ми можемо, керуючись цим пунктом ЗУ, внести зміни в предмет договору?Після коригування проектно-кошторисної документації, буде видано новий експертний звіт і до назви предмета закупівлі додасться слово "коригування"? Дякуємо!
Відповідь
23.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
867 / 883
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі
Відповідь
23.09.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
933 / 1006
Наше підприємство приймало участь в публічній закупівлі на будівельні роботи, за результами електроного аукціону наша пропозиція була найбільш економічно вигідною. Замовник дискваліфікує нас, та обирає переможмем другого учасника. Після чого ми подаємо скаргу в АМУ на безпідставну дискваліфікацію. АМУ задовільняє нашу скаргу. 09.09.2019 р. Замовник визнгає нас переможцем. 19.09.2019 р. в останій день оскарження інший учасних подає скаргу в АМУ на скасування нас переможцем. 20.09.2019 р. Замовник оприлюднює протокол від 20.09.2019р. про усунення порушень згідно скарги та відміняє рішення про визнання нас переможцем, після чого учасник відкликає скаргу в АМУ. Чи є такі дії Замовника правомірними? так як рішення про нашу дискваліфікацію було прийнято після граничного терміну оскарження.
Відповідь
20.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1118 / 1112
КП «Вінницяоблтеплоенерго» є замовником в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон), який провадить діяльність в окремих сферах господарювання, так як забезпечує виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та застосовує вартісні межі при проведенні закупівель згідно абзацу 2 статті 2 Закону, з дотриманням принципів здійснення закупівель відповідно до статті 3 Закону. Крім того, у 2020 році КП «Вінницяоблтеплоенерго» планує приймати участь через електронну систему «ProZorro» у закупівлях по проведенню будівельних та ремонтних робіт, а також надання послуг з технічного обслуговування котелень, теплових мереж, енергоаудиту та інших послуг, оскільки має ліцензії, дозвільні документи, відповідну матеріально-технічну базу та висококваліфікованих працівників. Просимо надати роз’яснення, яким чином можливо передбачити у плані закупівель на 2020 рік придбання товарів необхідних для проведення саме таких робіт і послуг та чи можливо застосувати в даному випадку пункт 3 частини 4 статті 2, а саме: «Дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що замовник не займає монопольне (домінуюче) становище на ринку таких товарів та інші суб’єкти господарювання можуть вільно здійснювати їх продаж за тих самих умов, що і замовник»? Враховуючи вищевикладене, для забезпечення своєчасного планування закупівель, просимо надати роз’яснення в найстисліші терміни. Дякуємо за розуміння!
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2