Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2471 / 2450
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо ми проведемо процедуру відкритих торгів на закупівлю природного газу в листопаді 2019 року на очікувану вартість, та завершимо цю процедуру в цьому ж році, сформується звіт. Та зареєструємо цей договір в казначействі в 2020 році протягом 7 днів з дня затвердження кошторису, як нам розрахуватися с минулим постачальником за грудень місяць, так як показання знімають 31.12.2019, чи правомірно укласти додаткову угоду на 20 % до діючого тендерного договору в такій ситуації?(проводимо раніше, бо в минулому році не залишилося коштів, після подовження на 20 % розрахуватися з минулим постачальником, постачальники змінюються кожного року, ще й постачають газ тільки з 1 числа місяця)Дякую.
Відповідь
31.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2250 / 2149
З 29 жовтня система Prozorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової служби (раніше Державна фіскальна служба України). Відтепер дані щодо відсутності/наявності податкової заборгованості переможця тендеру потрапляють в систему за автоматичним запитом. Технічно інформація з'являється після формування повідомлення про намір укласти договір, у строки, встановлені Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України від 17.01.2018 № 37/11. Згідно ч. 3 ст. 17 Закону спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої ТА ЧАСТИНОЮ ДРУГОЮ статті 17 Закону, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Дякуємо. У зв'язку з викладеним, просимо роз'яснити чи є вимога тендерної документації, затвердженої після 29.10.2019 року, про надання переможцем протягом 5 днів довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, порушенням норм ч. 3 ст. 17 Закону, враховуючи що Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Чи будуть вважатися такі дані, що з'являються за автоматичним запитом ДП Прозорро, інформацією з відкритого реєстру, доступ до якого є вільним?
Відповідь
29.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2622 / 2545
За результатами відкритих торгів між учасником та замовником підписаний договір купівлі-продажу, де домовились про оплату товару на протязі 30 банківських днів з моменту поставки, але про оголошенні процедури та заповнені електронної форми було зазначено що оплата за поставлений товар відбувається на протязі 30 календарних днів, що стало причиною у відмові реєстрації договору.
Відповідь
28.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2606 / 2354
При закупівлі “Реконструкція господарчого корпусу Літ. Б-1 Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради “Обласний госпіталь ветеранів війни” з виділенням приміщень під реабілітаційний центр по вул.Врубеля, 42-А в м.Харкові”(ДК 021:2015 - 45450000-6 — інші завершальні будівельні роботи)” номер оголошення UA-2019-10-04-001180-b учасником ТОВ «Ідіго груп» у складі тендерної пропозиції надано копію аналогічного договору № 177-15 від 20.11.2015 р. (надалі Договір) відповідно до п.3 Роз. ІІ Дотатку 2 тендерної документації. У п. 8.3 даного договору вказано «У разі прострочення терміну оплати виконаних робіт згідно умов цього Договору, строк виконання робіт Генпідрядником, вказаний у Додатоку № 2 до цього договору та п. 2.1 цього Договору продовжується на строк несвоєчасної оплати виконаних робіт без настання відповідальності, передбаченої п. 8.2 цього договору.», але п. 14 ДОДАТКИ ДО ДОГОВОРУ наявний тільки Додаток 1 «Договірна ціна». п. 14 ДОДАТКИ ДО ДОГОВОРУ відсутнє посилання на Додаток № 2 та у складі пропозиції також відсутня копія Додатку 2. Тендерний комітет КНП ХОР «Обласного госпіталю ветеранів війни» просить надати роз’яснення з цього приводу в максимально стислі строки у зв’язку з обмеженням термінів закупівлі, а саме : чи відповідає умовам тендерної документації надання договору без Додатку 2 якщо він є необов’язковим додатком згідно з умовами договору, а його існування залежить від настання певних обставин.
Відповідь
28.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3117 / 2846
Добрий день! Вищий навчальний заклад має навчальний корпус та гуртожиток. Чи потрібно при плануванні та розробленні тендерної документації робити поділ на лоти( навчальний корпус - як установа, гуртожиток-як побутовий споживач)? Чи можливе проведення однієї процедури закупівлі -"Відкриті торги" за двома вище вказаними лотами?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2