Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3676 / 3617
Доброго дня, роз'ясніть будьласка наступну ситуацію. В тендерній документації Замовник зазначив серед документів, які мають бути завантажені з пропозицією, специфікацію на товар як окремий документ. Учасник, пропозиція якого визнана економічно найкращою, не містить зазначеного документу. Чи повинні ми відхилити таку пропозицію Учасника, якщо в новому законодавстві в ст.31 відсутня така підстава відхилення, як невідповідність пропозиції тендерній документації, а необхідні технічні вимоги до товару Учасником також на вимогу Замовника, зазначені в пропозиції? Дякуємо
Відповідь
22.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4150 / 4101
Доброго дня, в п.3 р.1 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом від 15.04.2020 №708 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі», предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника, тобто відсутня вимога щодо зазначення в дужках конкретної назви закупівлі, на відміну від наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року N 454 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі", який втратив чинність. При цьому Наказ МЕРТУ від 22.03.2016 р. №490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель", наразі чинний і передбачає у формах Річного плану, оголошення про проведення відкритих торгів тощо, заповнення графи "конкретна назва закупівлі". Виходячи з вищевикладеного, просимо надати розяснення, чи потрібно зазначати конкретну назву предмета закупівлі при плануванні закупівель та оголошенні процедур закупівель/спрощених закупівель.
Відповідь
22.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3735 / 3798
Чи може бути призначений уповноваженою особою працівник, який закінчив технікум у 1983 р. за квалификацією бухгалтер.
Відповідь
22.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3363 / 3354
15.04.2020 року затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт нежитлового приміщення (гаражів) КП «ХМЦПМСД №2» по вул. Кам’янецькій,14 в м. Хмельницькому в сумі 382225,00 грн. 17.04.2020 року, до введення в дію нової редакції Закону «Про публічні закупівлі» укладено договір з підрядником на загальну суму 350278,00 грн. В процесі виконання робіт виникла необхідність в додатковому обсязі будівельних матеріалів (бетон для заливання підлоги), які не були передбачені в проектно-кошторисній документації. Площа підлоги, яку необхідно улаштувати бетонною стяжкою, передбачена в ПКД, але глибина заливки виявилася більшою, відповідно, необхідно використати більший обсяг будівельних матеріалів. В зведеному кошторисному розрахунку передбачено кошти на покриття ризиків для всіх учасників будівництва в сумі 7358,00 грн. Просимо надати роз’яснення щодо можливості використання даних коштів для закупівлі додаткового обсягу будівельних матеріалів підрядником, шляхом укладання додаткової угоди, яка передбачає збільшення суми договору з підрядником.
Відповідь
22.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3801 / 3724
Доброго дня! Прошу надати відповідь-роз'яснення щодо того, чи можна використовувати в роботі (при плануванні закупівель) лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 враховуючи, що Закон "Про публічні закупівлі" на який є посилання в даному листі викладено в новій редакції у 2019 році?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2