Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8394 / 8354
Просимо надати роз’яснення стосовно наступного питання. Очікувана вартість предмету закупівлі складає 40 000 000,00 грн. ( що перевищує 20 мільйонів гривень). Закупівля багатолотова. Відповідно до вимог тендерної документації учасник повинен надати копію затвердженої антикорупційної програми та копію наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми учасника - юридичної особи (для учасників – юридичних осіб у випадку, коли наявність антикорупційної програми є обов’язковим для юридичної особи відповідно до закону). Питання : чи повинен учасник надати копію антикорупційної програми та копію наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми, якщо він подав пропозицію за двома лотами та сума закупівлі за цими лотами не перевищує 20 мільйонів гривень ?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11783 / 11297
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення. Якщо очікувана вартість багатолотової закупівлі перевищує 20 мільйонів гривень, але учасник торгів подає тендерні пропозиції стосовно декількох частин предмета закупівлі (декількох лотів), очікувана вартість яких в сумі не дорівнює та не перевищує 20 мільйонів гривень, чи зобов’язаний цей учасник відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» мати затверджену антикорупційну програму та уповноваженого з реалізації антикорупційної програми?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10545 / 10665
Цим листом висловлюємо Вам свою повагу та звертаємось щодо наступного: ТОВ «Ауфбау» бере участь у процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою «Автоліфт бортового харчування (кейтерінг)» номер у ЦБД UA-2016-10-19-000294-c. На етапі пре-кваліфікації Замовник відповідно до Протоколу №49 розгляду тендерних пропозицій від 25.11.2016 відхилив пропозицію ТОВ «Ауфбау». Відповідно до ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ «Ауфбау» 29.11.2016 р було подано скаргу до АМКУ, яка була прийнята до розгляду 02.12.2016 р, що зупиняє перебіг строків, установлених частиною другою статті 32, абзацом восьмим частини третьої статті 35 цього Закону , а процедура закупівлі змінила статус на заблоковану. Скарга буля розглянута та 19.12.2016 р. була опублікована Інформація про резолютивну частину рішення, а 22.12.2016 р опубліковане Рішення №2147-р/пк-пз від 19.12.2016 р., у якому Постійно діюча колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства в сфері публічних закупівель постановила зобов’язати КП МА «Київ» скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Ауфбау». 23.12.2016 р. Замовник опублікував Протокол №59, відповідно до якого ТОВ «Ауфбау» допущене до аукціону за даною процедурою закупівлі. Відповідно до п.5 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п'ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Станом на 27.12.2016 р початок аукціону зазначається 20.12.2016 14:51:40. Тобто системою не була визначена дата і час проведення аукціону після розгляду скарги АМКУ та публікації Замовником протоколу. Просимо роз’яснити: 1. Чи правильно ми зрозуміли, що фактом поновлення процедури закупівлі є публікація протоколу рішення Замовника , а не резолютивної частини рішення АМКУ чи оприлюднення Рішення АМКУ в повному обсязі? 2. Яким чином електронна система запрограмована на визначення дати аукціону, тобто чи береться до уваги те ,що 2 та 9 січня згідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 850-р в Україні не робочі дні? Та ким контролюється встановлення/не встановлення дати проведення аукціону після розгляду скарги? Додатки. 1. Знімок екрану з відображенням термінів закупівлі на електронному майданчику Смарттендер станом на 27.12.2016 11:33. 2. Знімок екрану з відображенням протоколів розгляду закупівлі на електронному майданчику Prozorro станом на 27.12.2016 12:06.
Відповідь
27.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8572 / 8455
Добрий день. Підкажіть, згідно ст.28 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо оголошення про проведення процедури оприлюднюється відповідно до ч.4 ст 10, Замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям. Моє запитання полягає в наступному чи перевіряє Замовник до проведення аукціону відсутність підстав визначених ст. 17, іншу інформацію, що вимагається в тендерній документації, та взагалі яку інформацію та довідки має перевіряти замовник на єтапі предкваліфікації учасників.
Відповідь
15.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
10884 / 10837
В грудні 2016 року розпочато торги на закупівлю овочів для забезбечення роботи студентської їдальні в 2017 році. Тендерний комітет прийняв рішення щодо визначення процедури закупівлі з урахуванням кодів класифікатора як по 2010 так і по 2015 року, на підставі чого ми оголосили відкриті торги за предметом закупівлі (на теперешній час за кодом ДК2010-16) на сумк 32 тис. грн. Від потенційного учасника через електронний ресурс прийшло запитання, чому ми вирішили проводити відкриті торги а не допорогові закупівлі і, як слідство, вимагаємо великий пакет документів, за переліком для відкритих торгів. Питання: можемо ми, чи ні оголосити відкриті торги на закупівлю вартістю до граничної суми, не буде це порушенням чи іншим неправомірним кроком? Заздалегить вдячні, чекаємо відповіді.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2