Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1681 / 1613
21.12.2020 року Оржицькою селищною радою було укладено договір на придбання трикімнатної квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на суму 310 тис.грн. через майданчик Держзакупівлі.онлайн. 03.03.2021 року місцева прокуратура надіслала нам подання , щодо порушення нами ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" а саме, неопублікування нами звіту про укладений договір та вимогою провести службове розслідування. Чи правомірні вимоги прокуратури! Чи у даному випадку ми повинні керуватися п.4 ч. 5 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі"? Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
26.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1532 / 1623
Відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», дія Закону України «Про публічні закупівлі» не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю", або які згідно із законами України потребують спеціальних заходів безпеки. Порядок проведення закупівель товарів, робіт та послуг, що становлять державну таємницю регулює ст. 18 Закону України «Про оборонні закупівлі», відповідно до якої закупівля товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становить державну таємницю, здійснюється за закритими закупівлями відповідно до цього Закону з урахуванням положень закону, що регулює питання захисту державної таємниці.Враховуючи вище викладене та керуючись ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо Вас надати роз`яснення: 1. Який порядок отримання інформації про роботу та отримання доступу до Реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів)? 2. Який порядок проведення процедури закритих закупівель та де здійснювати публікацію Оголошення про початок переговорів/поетапних переговорів?
Відповідь
25.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1598 / 1610
Якщо буде оприлюднено декілька декілька звітів про договір про закупівлю без використання електронної ситеми з одним предметом закупівлі їх загальна сума разом буде перевищувати 50 тис. грн. Але на кінець року вони (разом) будуть використані (оплачені) до 50 тис. грн. Чи є тут порушення Закону України "Про публічні закупівлі? Які саме? Якщо так то яка відповідальність і за що саме, якщо в результаті закупівля не перевищила поріг 50 тис. грн.
Відповідь
24.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1369 / 1483
У зв'язку з реформою децентралізації до Чернівецької міської ради розпочато приєднання Коровійської сільської ради (код ЄДРПОУ 04418357). Коровійська сільська рада була замовником закупівлі "Будівництво багатофункціонального майданчика для відпочинку в с. Коровія Глибоцького району Чернівецької області (коригування)" (UA-2018-07-19-000355-b). У зв'язку з приєднанням Коровійської сільської ради до Чернівецької міської ради даний об'єкт незавершеного будівництва прийнято у комунальну власність Чернівецької міської територіальної громади та передано на баланс департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради (код ЄДРПОУ 23245721), який виступає замовником робіт у сфері будівництва. Станом на сьогодні договір на Будівництво багатофункціонального майданчика для відпочинку в с. Коровія Глибоцького району Чернівецької області (коригування)" (UA-2018-07-19-000355-b) залишається чинним і невиконаним у повному обсязі, однак Замовник по даному договору (Коровійська сільська рада) перебуває у процесі ліквідації юридичної особи. Якщо департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради буде передано функції замовника даного будівництва, то яким чином технічно реалізувати цей процес в електронній системі закупівель (оскільки до інформації про договір по закупівлі UA-2018-07-19-000355-b неможливо буде внести будь які зміни через ліквідацію Коровійської сільської ради), а в кабінеті замовника - Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради дана закупівля відсутня, а отже будь які додаткові угоди неможливо буде зареєструвати в казначействі?
Відповідь
24.03.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1344 / 1414
За результатами проведених відкритих торгів (UA-2020-12-30-002684-b), в яких приймало участь 4 учасника, замовником прийнято рішення про визнання переможцем учасника № 4, в той же час учасник № 3 оскаржив це рішення в АМКУ. За рішенням Колегії АМКУ замовник має скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника № 3 та рішення про визначення переможцем учасника № 4. Замовник погодився виконати рішення Колегії АМКУ та відповідно до мотивувальної частини рішення Колегії АМКУ вирішено здійснити повторний перегляд тендерної пропозиції учасника № 3, так як не було надано цьому учаснику можливості усунути невідповідності протягом 24 годин. Під час оприлюднення замовником на майданчику E-tender документів підтвердження виконання рішення, з’ясувалося, що функціоналом майданчику передбачена повторна оцінка всіх учасників, навіть тих, яких не стосувалося рішення замовника, крім того функціонал майданчику дозволяє таким учасникам дозавантажувати документи незважаючи на те, що замовником раніше прийнято рішення про їх відхилення, в тому числі і через ненадання обґрунтування аномально низької ціни. Враховуючи викладене, просимо надати роз’яснення: чи мають право учасники № 1 та № 2 дозавантажувати документи, оскільки функціонал дозволяє їм це зробити, незважаючи на те, що виконувати рішення Колегії АМКУ замовник буде тільки щодо учасників № 3 та № 4, а рішення щодо учасників № 1 та № 2 залишаються незмінними? чи має право замовник розглядати документи, які дозавантажені учасниками № 1 та № 2 (як приклад, дозавантаження учасником обґрунтування аномально низької ціни)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2