Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4391 / 4096
За декілька годин до початку аукціону, Замовником отримана (поштою) Ухвала про забезпечення позову, шляхом заборони вчиняти будь-які дії по закупівлі, направлені на здійснення перекваліфікації учасників, проведення процедури закупівлі, оцінці заявлених пропозицій, винесення рішення та укладення договору. Ухвала винесена в рамках господарського процесу за позовом одного з учасників процедури закупівлі про визнання протиправними дії Замовника щодо включення дискримінаційих вимог в тендерну документаціюна закупівлю. Просимо надати рекомендації у розробленні позиції на захист Замовника та визначенні порядку дій Замовника (в юридичному та технічному аспекті, в тому числі у питаннях: - чи може проводитись аукціон у призначений час та підписуватись протокол, договір за його результатами?; -які способи оскарження (захисту інтересів Замовника) подібних рішень є найдоцільнішими та чи є наразі судова практика оскарження подібних рішень на захист інтересів Замовників?).
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2929 / 2870
Були проведені відкриті торги за предметом "Зернові культури та картопля" в описі товару написано "Картопля молода". строк дії договору до 01.10.2017р.Оскільки станом на 15.09.2017р. молодої картоплі немає агроші на договору дозволяють продовжити строк дії до 31.12.2017р., виникла необхідність закуповувати просто картоплю. Чи може замовник на підставі протоколу засідання внести зміни в цей договір та брати не молоду картоплю, а просто "картоплю" адже код ЄЗС один і той самий.
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3347 / 3275
Відповідно до Наказу Мінекономрозвитку №490 від 22.03.2016 року «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» Протокол розгляду частково заповнюється Замовником, частково електронною системою. Чи правильно ми розуміємо, що дана форма передбачена при розгляді і оцінки тендерних пропозицій учасників міжнародних торгів, в українських торгах форма розгляду не передбачена Наказом Мінекономрозвитку №490, але замовник може її використовуватия як зразок?
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3639 / 3573
Добрий день! Відповідно до наказу Мінекономрозвитку №454 Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник можев изначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника в додатку до річного плану закупівель (сума закупівель менше порогової планки), навіть якщо замовник укладає прямі договори по кожній частині предмета закупівлі з різними контрагентами, оскільки Закон про публічні закупівлі не зобов’язує замовника використовувати електронну систему закупівель при допорогових закупівлях.
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3282 / 3202
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність вимогам статті 17 у разі, якщо така інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, тобто можна трактувати, що застосовується як для учасника так і для переможця, враховуючі що Закон направлений на спрощення документообігу. Чи правильно ми розуміємо, що оскільки Закон про публічні закупівлі направлений для спрощення документообігу у разі наявності інформації у відкритому реєстрі замовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2