Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
265 / 283
Чи може замовник, який оголосив спрощену процедуру закупівлі, зазначати в оголошенні про закупівлю натупну вимогу: "Учасник подає по даній таблиці пропозицію за повним переліком найменування товару аналог або еквівалент не пропонувати. Не допускаються будь-які відхилення від наведеного переліку товару"? Чи слід вважати таку вимогу дискрімінаційною? Чи можуть учасники в період уточнень вимагати від замовника видалити дану вимогу та дати учасникам можливість надати еквівалентні аналогічні товари. Закупівля UA-2021-06-07-010294-b
Відповідь
10.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
255 / 322
Чи може Замовник, який оголосив спрощену процедуру закупівлі зазначати натупну вимогу: "Учасник подає по даній таблиці пропозицію за повним переліком найменування товару аналог або еквівалент не пропонувати. Не допускаються будь-які відхилення від наведеного переліку товару"?
Відповідь
10.06.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
281 / 297
Відповідно до п.3 ст.3 Постанови Кабінету Міністрів Уукраїни від 11 жовтня 2016 р. № 710 "Про ефективне використання державних коштів" " з метою ефективного та раціонального використання коштів забезпечити оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення на власному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель." Запитання: Чи розміщувати на веб-сайті міської лікарні інформацію про оголошену спрощену процедуру?
Відповідь
10.06.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
294 / 290
Статтею 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" визначено, що замовник оприлюднює через електронну систему закупівель, зокрема, оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення спрощеної закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, повідомлення про внесення змін до договору, звіт про виконання договору. Обов'язкові реквізити визначені Законом, форми таких інформацій відсутні. Тобто, яку інформацію дозволить оприлюднити майданчик, така оприлюднюється із урахуванням вимог Закону. Наказом від 11.06.2020 № 1082 визначено, що: 1. "Розміщення інформації здійснюється шляхом заповнення електронних полів та завантаження відповідних документів"; 2. "Після внесення інформації в електронні поля на неї накладається КЕП. Інформація, що заповнюється в електронних полях, може відображатися на веб-порталі у вигляді документа, доступного для друку". Чи є обов'язок у замовника оприлюднювати, зокрема, оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення спрощеної закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, повідомлення про внесення змін до договору, звіт про виконання договору, у вигляді документа, доступного для друку чи достатньо оприлюднити документ шляхом внесення інформації в електронні поля із КЕП?
Відповідь
10.06.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
267 / 277
Доброго дня. Хочемо провести закупівлю по бензину по процедурі відкритих торгів та включити до договору пункт про обмеження збільшення ціни в перші 90 днів з дня підписання договору. Чи буде такий пункт вважатися правомірним? Чи не буде він суперечити п.2 ч.5 ст.41 Закону "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2