Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6164 / 6053
Чиможе замовник подовжити термін дії тендерного договоруна наступний рік, якщо в поточному році не вибрана повністю сума договору через відсутність фінансування підприємства, якщо так, то на який термін?
Відповідь
15.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7019 / 6415
Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради прохає надати роз'яснення з наступного питання. Чи має право Замовник продовжити термін дії договору відповідно до ч.6 ст. 40 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VII. (далі - Закон), так, як даний Закон втратив чинність з 1 серпня 2016 р., але відповідно до ч.7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про публічні закупівлі” процедури закупівель товарів, робіт та послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону? В разі продовження терміну дії договору, чи можливо буде оприлюднити звіт про виконання договору відповідно до ст. 10 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VII. в натупному році, так як відповідно до ч.5 Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 22.03.2016 р. №490, а саме визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 вересня 2014 року № 1106 "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель".
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5894 / 5931
Просимо допомогти в наступній ситуації. Внаслідок динамічного зростання цін на паливо, газ та дизпаливо, ціна за одиницю товару з моменту моніторингу цін для виведення очікуваної вартості предмета закупівлі і публікації оголошення до моменту акцепту вважається неактуальною, що призводить до необхідності за проханням постачальника змінити ціну за одиницю товару відповідно до цін на ринку. Чи можливе укладання додаткової угоди про зміну ціни за одиницю товару в межах 10%, як прописано в ст. 36 Закону, в день підписання договору? Та на підставі якого документу (про коливання цін) і за який період (чи береться до уваги період з моменту подання оголошення до моменту укладання договору)? Вдячні за допомогу.
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5544 / 5391
Вітаю! Де знайти на сайті МЕРТУ або INFOBOX офіційні роз'яснення та листи інформаційного характеру щодо держзакупівель (не архівні)? Я безрезультатно намагаюсь знайти лист №3302-06/34307-06 від 27.10.2016 "Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю", чи це конфіденційна інформація?
Відповідь
07.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6451 / 6189
1.Чи має право замовник змінити істотні умови до договору про закупівлю, керуючись частиною 4 статті 36 Закону, після укладання договору, але в період дії тендерної пропозиції учасника?(ціна за од. товару) 2.Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Питання полягає в наступному: в цьому випадку за який період (термін/строк) необхідно визначити коливання ціни товару на ринку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2