Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.01.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3655 / 3255
Термін дії договору з експлуатаційного утримання мосту - 31.03.2020. До кінця будівельного сезону 2019 підрядник з об'єктивних причин не встиг виконати всі необхідні роботи. Будівельний сезон 2020 розпочнеться у квітні-травні. Чи можливо продовжити строк дії договору до жовтня-листопада 2020 без збільшення суми, визначеної в договорі? Затримки фінансування не було, обставин непереборної сили також.
Відповідь
26.12.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3391 / 3433
Прошу надати роз’яснення з питання застосування Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 року №1197-VІІ, а саме: «після укладення договору про закупівлю, саме в період дії цінової пропозиції, чи можлива зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі» !?
Відповідь
26.12.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3044 / 3114
План фінансування на постачання теплової енергії на 2020 рік 6000000 грн. До проведення тендеру ми договір 2019 року збільшуєм на 20% (1137800 грн.)На яку суму ми повинні провести тендер щоб не збільшити наш план фінансування(спроможність рорахувань в 2020 році?
Відповідь
24.12.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4554 / 4434
Доброго дня! Установою за результатами переговорної процедури укладено договір на здійснення поштових відправлень (поштові послуги) на 32 тис. грн (у сукупності з іншими договорами, що стосуються сплати поштового збору за тим самим предметом закупівлі сума перевищує 600 тис. грн). Оплата здійснюється у наступному місяці за попередній. У зв'язку з монетизацією субсидій у листопаді виникло збільшення обсягу поштових відправлень, що призвело до перевищення суми, визначеної у договорі на 1,5 тис. грн. Установа не може здійснити оплату рахунку АТ "Укрпошта" у повному обсязі. Згідно ст. 36 Закону "Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до(!) виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі". Згідно листа МЕРТ від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 вважається імперативною норма щодо зміни істотних умов договору, викладена у ст. 36 Закону. АТ "Укрпошта" наголошує на тому, що у подібних випадках інші замовники укладають додаткову угоду до "тендерних" договорів, збільшуючи суму договорів. Наскільки правомірно збільшувати суму за договором, якщо його умови вже(!) виконано у повному обсязі з урахуванням того, що необхідна сума додаткової закупівлі є меншою за встановлені ст. 2 Закону. Чи все ж таки необхідно укласти новий прямий договір на вартість закупівлі, яку не можливо було передбачити на початку року? Дякую за відповідь!
Відповідь
24.12.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4173 / 4144
Доброго дня. Надайте будь-ласка роз`яснення. 14.01.2019р. наш заклад здійснив закупівлю електричної енергії ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії), за допомогою переговорної процедури закупівлі, строк постачання електричної енергії до 31 грудня 2019 року. 19.11.2019 року згідно рішення Павлоградської міської ради, заклад шляхом реорганізації (перетворення) з Комунального закладу «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради став Комунальним некомерційним підприємством «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради який є правонаступником. 23.10.2019 року до Договору постачання електричної енергії було укладено Додаткову угоду, в якій було знято залишки коштів про Договору та припинено з «01» жовтня 2019р. зобов`язання згідно Договору в частині постачання електричної енергії, але Договір не було розірвано, він є активним, та його дія продовжується до 31.12.2019р. Чи можемо ми продовжити строк дії даного Договору відповідно п. 5 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» на період проведення нової процедури закупівлі на суму не більше 20% від суми Договору, укладеного в 2019 році, за умови, що строк дії Договору залишився незмінним, тобто до 31 грудня 2019 року. Зауважемо, що в Договорі постачання на 2019 рік передбачено таке продовження строку дії Договору, а відповідно до роз`яснення МЕРТУ «строком дії договору є час, протягом якого сторни можуть здійснити свої права та виконати свої обов`язки відповідно до Договору»
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2