Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2158 / 2163
Доброго дня! Устанвоа планує закупівлю товарів та послуг, вартість яких e 2020 hjws не перевищує 50тис. Враховуючи нову редакцію Закону такі питання: 1. Чи потрібно річний план та додаток до нього, якщо закупівель не передбачається у 2020 році, вартість яких перевищує 50тис? 2. Відповідно необхідно створювати тендерний комітет, якщо у попередні роки не створювали, оскільки закупівель вартістю більше 50тис. не було?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1918 / 1947
Доброго дня, прошу вашої відповіді з наступного питаня: Якщо на підприємстві до втупу в дію змін до закону про державні закупівлі, було укладено договір на ремонтні роботи на суму 137 тис грн, та за нього викладено звіт про укладенний договір, тепер після вступу в дію з 19 04 2020 р змін до закону ще зявилася необхідність в укладені договору ще на 23 тис грн. з тим же контрагентом на тіж ремонтні роботи договору. Як нам діяти в такій сетуації, провести спрощену процедуру закупівлі, або звітувати про укладенний договір?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1703 / 1737
Прошу надати роз'яснення. Проект будівництва 2018 року. Договір з проектною організацією був укладений на суму 210 тис.грн. Пройшли експертизу - затвердження - коштів не надійшло, проект пролежав 1,5 року і ось зараз ніби щось обіцяють. Треба пройти коригування проекту. Проектна організація надала договір щодо коригування проектно-кошториної документації вже на суму 290 тис грн., а це на 100% більш первінного договору. Як його проводити? Примінити спрощену закупівлю…? А як свое бажання взяти участь у цієї закупівлі схочуть другі проектні організації? Міняти проектанта? Ніхто авторські права на проектно-кошторисну не віддасть. За старим законом в мене б був "звіт про Укладення договір" (роботи до 1,5 млн.). Зараз обов'язково спрощені закупівлі від 50 тис .. Але у мене не новий проект, а коригування. Вивчивши новий Закон я можу згідно зі ст.3 ч.7 опублікувати "звіт про Укладення договір", але який пункт застосувати .... п.2 (Відсутність конкуренціх з технічних причин).?Чи підходить коригування ПКД під цей пункт? Як правильно застосувати новий ЗУ про закупівлі в цій ситуації?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1627 / 1622
Проведена закупівля допорогова UA-2020-04-08-001072-a на суму 123500 грн., укладено та оприлюднено договір № 2210/В від.05-05-2020, закупівля завершена - відповідно до нового закону та роз'яснень - згідно 3304-04/28729-06 від 05.05.20 - договір не укладено до 18.04.2020 - наші наступні дії ???
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1908 / 1940
Оскільки Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є уповноваженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері публічних закупівель відповідно до пункту 12 частини 1 статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), просимо надати роз’яснення з таких питань: 1. Відповідно до частини 10 статті 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону. Таким чином, закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється замовником з дотриманням вимог Закону, керуючись вартісними межами, встановленими в частині першій статті 3 Закону. Разом з тим, частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель, періодичність і характер таких змін законодавством не визначені та не обмежені. Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупки. Чи вважатиметься новим предметом закупівлі придбання товарів, робіт, послуг після внесення змін до річного плану в разі: 1) виникнення додаткової потреби в товарах, роботах та послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівлі; 4) перерозподілу коштів, зекономлених через зміну ціни договору в бік зменшення; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадків. 2. Якщо установою було сплановано по певному коду державної класифікації закупівлю товарів (послуг) на суму 150 тис. грн та до 19 квітня 2020 року було укладено договорів на 110 тис. грн, чи обов’язково при використанні решти 40 тис. грн проводити спрощену процедуру закупівлі. 3. У пункті 1 частини 1 статті 3 Закону застосовується термін «вартість предмета закупівлі», при цьому частина 4 статті 3 Закону містить вже термін «вартість товарів, робіт і послуг». Чи існує принципова різниця між вказаними термінами, методиці їх визначення, застосування та в чому вона полягає.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2