Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.02.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2627 / 2609
Доброго дня! В попередньому році договір, укладений за результатами відкритих торгів на підставі ч.5 ст.36 ЗУ "Про публічні закупівлі" було подовжено. Станом на теперішній час ще не затверджені видатки, але закінчується строк на який було подовжено договір. Чи можливо ще подовжити строк, на час достатній до затвердження видатки.
Відповідь
22.02.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3681 / 3687
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як діяти. В нас була укладена додаткова угода на 20% на постачання газу на січень на суму 70тис.грн. Фактично використали газу на 100 тис. грн. З лютого - газ постачає інший постачальник. Як правильно розрахуватися з попереднім постачальником? Дякую.
Відповідь
12.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3448 / 3385
Добрий день! Плануємо в поточному році здійснити закупівлю дорогоцінного металу (далі д/м). Ціна на д/м прив'язана до світового ринку та змінюється щоденно. Передбачити її, навіть орієнтовно, на декілька тижнів не можливо. Оскільки установі важливо використати виділені кошти на закупівлю у повному обсязі, маса д/м, яку придбатиме Держсховище може значно відрізнятися від тієї, яка була заявлена в тенд/док. Як це відобразити в тенд/док.?
Відповідь
06.02.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3249 / 3246
Доброго дня!за резльтатами процедури відкритих торгів з переможцем укладено договір на постачання газу. В подальшому внесено зміни до договору в частині порядку здійснення розрахунків, відповідальності сторін та порядку зміни постачальника. чи є це порушенням ч.4 ст.36 Закону "Про публічні закупівлі" та підставою для розірвання додаткової угоди?
Відповідь
04.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3184 / 3065
Комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) (далі за текстом – КП «ГВП») реалізовуються енергоефективні заходи в закладах бюджетної сфери, а також на об’єктах генерації та розподілу теплової енергії. В рамках виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки у 2018 році КП «ГВП» за результатами проведення публічних закупівель (відкриті торги) укладено договори підряду (ціна - динамічна) для виконання робіт з термомодернізації та капітального ремонту закладів бюджетної сфери. В проектних документаціях, розроблених у 2018 році для виконання робіт, та які пройшли експертизу, встановлений розмір кошторисної заробітної плати 7 500,00 грн. (розмір заробітної плати встановлений рішенням сесії Київської міської ради від 21.12.2017 року №1042/4049 – додаток 1). Через затримку фінансування витрат замовника, з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», договори підряду були продовжені на 2019 рік. Водночас, рішенням сесії Київської міської ради від 20.12.2018 року № 485/6536 встановлено розмір кошторисної заробітної плати 11 000,00 грн. (додаток 2). Листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.03.2018 № 8/15-154-18 (додаток 3) надаються роз’яснення в частині зміни рівня заробітної плати під час будівництва. Так, у разі, якщо під час будівництва змінюється рівень заробітної плати, вносяться відповідні зміни до договору підряду шляхом складання додаткової угоди. Уточнення договірної ціни, у тому числі у зв’язку зі збільшенням рівня заробітної плати, здійснюється у порядку, передбаченому умовами договору. Відшкодування додаткових витрат, пов’язаних зі збільшенням рівня заробітної плати, може відшкодовуватися за рахунок коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, ризиків всіх учасників будівництва, а за їх відсутності (через вичерпання ліміту цих коштів), економії по інших статтях витрат, передбачених у договірній ціні, або у відповідних графах зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва. При цьому, у разі вичерпання затвердженого ліміту коштів, передбаченого зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва, проектна документація перезатверджується у встановленому порядку. Враховуючи наведене вище, з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» просимо надати роз’яснення щодо можливості внесення змін до договорів підряду, укладених у 2018 році, в частині збільшення рівня заробітної плати на залишок робіт до розміру 11 000,0 грн., та відповідного збільшення вартості робіт за договорами. Звертаємось з переконливим проханням надати відповідь в паперовому вигляді на адресу підприємства.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2