Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.12.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3469 / 3313
В оголошені про проведеня спрощеної/допорогової закупівлі UA-2020-11-19-008098-с строк поставки товарів було вказано з 1 грудня по 31 грудня 2020р. Договір підписан 15 грудня 2020 року. Як виправити дану помилку?
Відповідь
18.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3823 / 3716
Відповідно до пункту 15-1 постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 02 грудня 2020 року № 1198) (далі – Постанова) заборонено на період дії карантину здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, а Державній казначейській службі здійснення відповідних платежів, крім випадків, коли предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 “Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України”, а також для виконання бюджетних програм, коди програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету яких відповідають кодам функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0710-0763 згідно із законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період. Відповідно до розпоряджень Голови Вінницької обласної державної адміністрації Державне підприємство «Архітектурно-будівельний інжиніринг» (далі – Замовник) є одержувачем бюджетних коштів та визначено замовником з виконання робіт по об’єктам будівництва, а саме по опорних лікарнях, які входять до Переліку закладів охорони здоров'я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної з із поширенням коронавірусної хвороби від 01.12.20 року №145 вказані вище Об'єкти було включено до Переліку закладів охорони здоров'я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Одночасно зазначаємо, що відповідно до частини 1 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно пункту 3 частини 5 статті 41 Закону істотні умови договору про закупівлю можуть змінюватися після його підписання, у тому числі, у випадку: - покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Враховуючи умови пандемії та гострої необхідності в забезпеченні наявності місць госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2., виникає необхідність включення до Підрядних договорів по Об'єктам умов надання попередньої оплати, що, як ми вказали вище, передбачено правовими нормами. Враховуючи вищенаведене, просимо висловити офіційну позицію щодо можливості застосування підстави, передбаченої пунктом 3 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»щодо покращення якості предмета закупівлі при внесенні змін до істотних умов Підрядних договорів на виконання робіт з реконструкції приміщень та відділень опорних лікарень, та включення до них умов здійснення попередньої оплати.
Відповідь
18.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3609 / 3656
Які дії по укладенню договору з постачання електроенергії якщо були оголошені дві спрощені закупівлі, але жоден постачальник не вийшов на торги, тобто закупівлі не відбулися? Чи можемо ми укласти прямий договір з постачальником та опублікувати звіт?
Відповідь
18.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3693 / 3806
Доброго дня. Поясніть будь ласка, як бути в такому випадку: 09.12.2020 року замовником було оголошено спрощену закупівлю Електричної енергії. 18.12.2020 року ЕСЗ закупівлю було визнано такою, що не відбулася. Як бути далі оголошувати ще раз, чи можна укладати прямий договір. Сума допорогова 140,0 тис. грн.
Відповідь
17.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3424 / 3390
Підкажіть будь ласка, якщо кошти виділені на ліквідацію стихії більше 1 млн.грн чи потрібно проводити тендер?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2