Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення стосовно актуальності/дійсності договору, що був укладений за результатами проведеної допорогової закупівлі після введення в дію нової редакції Закону України Про публічні закупівлі, тобто після 19.04.2020. Дана закупівля була оголошена до введення в дію нової редакції Закону України Про публічні закупівлі, а саме: 04.04.2020 року. Чи буде порушення законодавства проведення робіт Учасником-переможцем на підставі даного договору.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2 / 1
При оприлюдненні оголошення про закупівлю в умовах оплати не було прописано аванс, так як в договорі написано "може здійснити....". Відповідно в звіті відсутня інформація про аванс. Казна требует виключити пункт договору в якому прописана можливість авансу. Чи правильно це? На теперішній час підрядник хоче замовити аванс. Як правильно поступити в даному випадку. Будь ласка,надайте відповіть. Спасибо.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
18 / 13
Відкриті торги на закупівлю товару було оголошено у січні 2020 року, строк поставки товару згідно оголошення, тендерної документації та проекту договору до 15.04.2020 року, у зв'язку з чисельними оскарженнями учасників до Антимонопольного комітету процедура затягнулась, наразі станом на 08.05.2020 року акцептовано учасника згідно рішення Антимонопольного комітету, перший день укладання договору припадає на 12.05.2020 року. Питання: чи можемо ми укладати договір, якщо строк поставки товару вже минув.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
15 / 13
Просимо надати роз'яснення стосовно переліку документів, що повинен надати Замовнику Переможець закупівлі в електронній системі, які підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. Відповідно до частини 6 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. Згідно частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель. Окрім того, згідно частини 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. На нашу думку, в статті 17 Закону наявна юридична колізія, адже згідно частини 5 статті Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Разом з тим частина 7 статті 17 Закону вимагає завантаження (надання) Переможцем процедури у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, документів шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 8, частини першої статті 17. Вказана інформація знаходиться у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/login/index/, https://corruptinfo.nazk.gov.ua/main/reference/list Враховуючи вищевикладене виникає наступне питання: - чи повинен Замовник передбачати умовами тендерної документації, надання Переможцем процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, документів шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 8, частини першої статті 17, враховуючи, що вказана інформація перебуває у відкритому доступі. - чи повинен надавати Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, Замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 8, частини першої статті 17 Закону, враховуючи, що вказана інформація перебуває у відкритому доступі.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
15 / 12
Добрий день, відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", що діяв до 19 квітня 2020 року, нами як Замовником розпочато процедуру відкритих торгів, за результатами розгляду тендерних пропозицій прийнято рішення про відхилення всіх поданих пропозицій. У зв`язку з чим виникла необхідність внести до електронної системи закупівель внести інформацію про прийняте рішення - відміну тендеру. Зазначене рішення прийнято тендерним комітетом 08 травня 2020 року, проте електронний майданчик не надає можливості накласти ЕЦП на рішення про відміну тендеру, оскільки електронний майданчик сприймає всі дії після 19 квітня 2020 року вже з новим Законом "Про публічні закупівлі". Відповідно на тепер відсутня можливість закінчити процедуру закупівлі, розпочату до 19 квітня 2020 року, тобто до набрання законної сили змін, внесених до Закону України "Про публічні закупівлі". Яким чином діяти у ситуації, що склалась.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2