Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1816 / 1782
Добрий день! Влітку 2020 року було проведено тендер на закупівлю робіт по об'єкту будівництва за результатами якого було укладено договір з підрядником на суму 4,6 млн. грн. В ході виконання робіт виникла потреба у закупівлі додаткових (аналогічних) робіт на цьому ж об'єкті будівництва в 2020 році. Вартість додаткових робіт складає близько 800 тис. грн., що не перевищує 50% вартості закупівлі робіт за тендером. Прошу пояснити по якій процедурі потрібно проводити закупівлю таких додаткових (аналогічних) робіт: по переговорній (згідно п.5 ч.2 ст. 41 Закону) чи прямий договір без застосування порядку проведення спрощеної закупівлі (згідно п.5 ч.7 ст.3 Закону)?
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1704 / 1775
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо СЗ не відбулась двічі (на 70000 грн.) і ми як замовник будемо укладати прямий догові, але є ще потреба в закупівлі на суму 10000 грн за цим же кодом срv, якою процедурою проводити цю закупівлю.
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2045 / 1931
Добрий день. Просимо надати роз'яснення до п. 8 ч. 7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі" Чи може Державна установа, заключити прямий договір без застосування дії Закону з підприємством громадською організацією осіб з інвалідністю, які на даний випадок є обмеження, та які обгрунтування повинні бути для заключення даного договору.
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2182 / 2139
Доброго дня! Просимо ро`зяснити, чи необхідно проводити спрощену процедуру закупівлі свідоцтв про повну загальну середню освіту(ДК021:2015 2245).Загальна вартість товарів по цьому коду перевищує 50 тис.грн (ст3, п.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"). Одночасно існує лист МОН України №1/9-246 від 13.05.2020 р., в якому уповноваженим органом МОН, що забезпечує організацію Замовлення, видачі та обліку документів про повну загальну середню освіту є ДП "Інфоресурс". Чи є такий лист підставою для укладання прямого договору без проведення спрощенної процедури. Заздалегідь вдячна. З повагою Семенова Галина Володимирівна
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1929 / 1935
Просимо надати інформацію про наявність чи відсутність конкуренції у сфері надання робіт з моніторингу шляхом здійснення нагляду ( з розширенням сфери акредитації) та провести роботи з прийняття рішення щодо моніторингу шляхом здійснення нагляду (з розширенням сфери акредитації) за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності? Чи являється Національне агентство з акредитації України (НААУ) единою установою в Україні яка надає роботи з моніторингу шляхом здійснення нагляду ( з розширенням сфери акредитації) та проводить роботи з прийняття рішення щодо моніторингу шляхом здійснення нагляду (з розширенням сфери акредитації) за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності? Вказана інформація потрібна для визначення процедури закупівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2