Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1173 / 1196
Був укладений договір (процедура відкриті торги) між Харківським національним університетом Повітряних Сил і Збройних Сил України з ТОВ "СВ АЛЬЯНЦ" (додговір №487 від 28.12.2018 р.). У Підрядника змінились реквізити. Яку статтю Закону "Про публічні заукпівлі" потрібно вказувати в додатковій угоді?. чи зміна банківських реквізитів - це істотна умова договору?
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1132 / 1122
Проконсультуйте, будь ласка, як бути у даному випадку: у лютому 2020 року за результатами відкритих торгів було укладено договір про закупівлю. Аукціон проводився на суму тимчасового кошторису, тому тендер було оголошено повторно, згідно постійного кошторису видатків організації, після його затвердження (кошти місцевого бюджету). Товар вже закінчується, аукціон ще не відбувся, чи можна прологнувати договір про закупівлю, скориставшись положеннями ст.41 Закону? Доки будуть результати тендеру та укладено новий договір із Переможцем закупівлі.
Відповідь
04.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1456 / 1370
Фактичні обставини: За результатами процедури закупівлі укладено Договір поставки товару у кількості 100шт. вартістю 2 млн.грн. Через місяць укладено додаткову угоду про зменшення кількості товару до 90шт., ще через місяць кількість зменшена до 80шт. Проте у вказаних додаткових угодах питання вартості товару не зменшувалось. Тобто, виходить, що відбулось "збільшення ціни"! Оплата товару відбувається за кошти державного бюджету. Окрім того, ціна товару на ринку менше ціни вже зміненої додатковими угодами до Договору. Питання: куди краще звернутись зі скаргою до Держаудитслужби або до Рахункової палати.
Відповідь
04.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
960 / 944
Чи можна визнавати наступною додатковою угодою (до тендерного договору) попередню додаткову угоду - нікчемною за ст. 37 ЗУ "Про публічні закупівлі", та що робити у разі якщо при публікації змін на веб-сайті "Прозоро" не можливо зазначити ст. 37, а можливо лише ст. 36?
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1171 / 1246
1.Просимо надати роз'яснення щодо можливості укладення додаткової угоди до Договору підряду застосування при розрахунку за Договором збільшення розміру кошториснохї заробітної за розрядом складності робіт. Ціна, обсяги робіт та всі інші умови Договору залишаються без змін. 2 чи можливо встановлювати динамічну ціну договору при закупівлі робіт?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2