Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2024 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
320 / 325
З Замовником було розірвано договір про закупівлю за взаємною згодою. Оригінал додаткової угоди є в наявності. Однак він опублікував не додаткову угоду, а розірвав договір в зв`язку з порушеннями в односторонньому порядку та опублікував відповідний протокол та звіт про виконання договору, про що мені стало відомо тепер просто випадково. Така публікація суттєво псує мою ділову репутацію. Що я можу вчинити в даному випадку? Наперед вдячний за розгорнуту відповідь.
Відповідь
03.12.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
319 / 314
Доброго дня. Чи існує в державі визначений порядок (алгоритм, інструкція) замовлення дослідно-конструкторської роботи за кордоном в інтересах ЗС України, при чому це питання можуть стосуватися розробки (модернізації) зразків озброєння та військової техніки, так і іншою необхідної продукції та послуг. Хто виступає Замовником? Тендерна ця процедура? Хто укладає Договір (контракт) на виконання ДКР віл держави? Які Міністерства погоджують цей процес, надають дозвіли та контролюють? Хто і перед ким звітує відносно цього питання? Дякую.
Відповідь
11.03.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
317 / 323
Товариство в 2023 році виграло тендер на постачання електричної енергії зі строком поставки до 31.12.2023р. включно. У грудні 2023 року Замовник звернувся до нас із проханням продовжити договір у зв'язку із необхідністю проведення процедури закупівлі на 2024 рік (підстава - п. 6 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"), договір було продовжено до 28.02.2024р. зі збільшенням його вартості на 20%. Однак, у лютому 2024р. Товариство отримало від Замовника листа, у якому останній повідомив про відсутність коштів по договору для оплати вартості електричної енергії, спожитої за січень та лютий 2024р. та запропонував укласти прямий договір у відповідності до пп.7 п. 13 Постанови № 1178. Враховуючи наведене просимо надати роз'яснення чи можливо укласти прямий договір на підставі пп. 7. п. 13 Постанови № 1178, якщо товаром в даному випадку є електрична енергія
Відповідь
20.02.2024 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
316 / 299
Щодо звітування оборонцями по підставам пункту 13 Постанови № 1178. Чи потрібно державним замовникам разом зі звітом оприлюднювати погоджені обґрунтування та сам договір про закупівлю укладений згідно пункту 13 Постанови № 1178? Постанова №1275 такої вимоги не містить Пункт 9 Постанови №1275 дозволяє державним замовниками в понадпорогових межах закуповувати без проведення закупівель в електронній системі за наявності однієї з обставин, передбачених пунктом 13 Постанови №1178. Ця норма зазначає саме про наявність обставини/підстави та не вказує на необхідність дотримання всього пункту, а саме не потрібно оприлюднювати: -звіт про договір про закупівлю, що укладено без використання ЕСЗ відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону (за умови, що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, оприлюднити звіт не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору); разом із звітом договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту. Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника. Тож, потрібно дотримуватись вимог пункту 13 Особливостей публічних закупівель повною мірою з оприлюдненням усього вищезазначеного?
Відповідь
05.03.2024 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
309 / 311
Плануємо закупівлю поточного ремонту відкосів у садочку. Згідно Порядку №708: "Під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163" у даній нормі є посилання на ДБН по проектній документації, а проектна документація потрібна для капітального ремонту. Роз'ясніть як визначити предмет закупівлі якщо плануємо поточний ремонт відкосів закладу по одному дк коду та поточний ремонт по заміні вікон інший дк код. Згідно Особливостей поточний ремонт до 200 тис.грн. можна укласти прямий договір, Я так розумію, що ми не сумуємо по ДК закупівлю і може укласти 2 договори на один садочок?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2