Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12236 / 12245
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12119 / 11610
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення. Якщо очікувана вартість багатолотової закупівлі перевищує 20 мільйонів гривень, але учасник торгів подає тендерні пропозиції стосовно декількох частин предмета закупівлі (декількох лотів), очікувана вартість яких в сумі не дорівнює та не перевищує 20 мільйонів гривень, чи зобов’язаний цей учасник відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» мати затверджену антикорупційну програму та уповноваженого з реалізації антикорупційної програми?
Відповідь
02.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11898 / 11596
Для участі у відкритих торгах (сума закупівлі до 133 тис. євро)подали пропозиції три учасники. Після аукціону було відхилено пропозиції кращого по ціні учасника, а пізніше і наступного по черзі. Залишився один учасник. Чи вправі замовник акцептувати його пропозицію за умови відповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації? Чи все таки Замовник повинен відмінити торги, керуючись п. 6 ч.1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі" (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій)?
Відповідь
12.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11838 / 11569
Відкриті торги з публікацією англійською мовою. Головною особливістю Відкритих торгів з публікацією англійською мовою є додатковий період - Пре-кваліфікація. Після завершення періоду подачі пропозицій, розкриваються всі деталі пропозицій Учасників, цінова пропозиція не відкривається. Після допуску к аукціону, чи мають можливість Учасники змінювати свою цінову пропозицію до початку аукціону у відкритих торгах з публікацією англійською мовою (наприклад, якщо учасник нерезидент та вніс на етапі пре-кваліфікації, коли цінова пропозиція не відкривається, ціну в гривнях по курсу НБУ на день внесення цінової пропозиції в перерахунку з валюти у якій він має на меті підписувати контракт, напр в долларах), а на момент початку аукціону- курс суттєво змінився, та вже початкова ціна на аукціоні не буде відповідати ціні в валюті в перерахунку на гривню. Прохання надати роз'яснення щодо вищеописаної ситуації, та рекомендації, як Замовник повинен діяти, щоб не порушувати принципи закупівель, відповідно до ст3 ЗУ "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
04.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11796 / 11711
Планується проведення відкритих торгів щодо закупівлі за кодом CPV за ДК 021:2015- 50300000-8 – Ремонт, технічне обслуговування персональних комп»ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послуги (послуги по відновленню та заправці картриджів, ремонту комп»ютерної техніки). Кількість обслуговуємої техніки: 480-одиниць комп’ютерів; 567- одиниць принтерів; 93- одиниці копіювальних апаратів та багатофункціональних пристроїв; 28- одиниць систем відеоконференцзв’язку, 97 - одиниць технічних засобів фіксації судового процесу. На початку року практично неможливо передбачити яка саме техніка(її деталь) і скільки разів вийде з ладу і буде ремонтуватися. У разі закупівлі визначеної кількості ремонту конкретних вузлів техніки, кількості заправок і регенерації конкретних картриджів, корегувати проведення ремонтів в процесі виконання договору не буде можливим. Питання: 1. Чи можливо в тендерній документації зазначити, щоб учасники надали пропозиції на вартість всіх найменувань послуг згідно з переліком зазначеним в тендерній документації за одиницю , а договір укласти на очікувану вартість закупівлі, що відповідає річній сумі кошторисних призначень? (при цьому б договір містив вартість всіх найменувань послуг за одиницю, що відповідало б пропозиції учасника та ч. 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі»). 2. Якщо це можливо, то в яких формах документів у сфері публічних закупівель, що підлягають оприлюдненню необхідно зазначити інформацію щодо загальної суми договору(яка б відповідала річним кошторисним призначенням), для наступного її відображення у звіті про результати проведення процедури закупівлі?(Оскільки органи ДКС України перевіряють інформацію зазначену у звіті про результати проведення процедури закупівлі при реєстрації договору).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2