Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.03.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1334 / 1387
Відповідно до абзацу 2 частини 1 Закону України "Про публічні закупівлі" річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Питання: - коли повинен бути затверджений річний план закупівель? - чи встановлюється дата затвердження річного плану закупівель лише Положенням про планування закупівель кожного органу влади,чи якийсь ще нормативно-правовий акт регулює це питання? - чи прописується десь вимога щодо затвердження річного плану закупівель до початку року його дії (чи має бути затверджений у 2020 році річний план закупівель на 2021 рік)? - чи інсує вимога щодо необхідного проміжку часу між затвердженням плану закупівель (або змін до нього) та безпосередньо початком проведення процедури закупівель?
Відповідь
16.03.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1529 / 1524
Чи має право тендерний комітет до 31.12.2021 року здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг за спрощеною закупівлею?
Відповідь
11.03.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1363 / 1494
Доброго дня. Допоможіть в такому питанні: Виставили річний план закупівель (бензин, дизельне паливо) на 700 тис.грн. з них 250 тис. бюджет 450 тис власні кошти. З плану виставили закупівлю тільки на бюджет. (тобто на 250 тис.гн.) Тобто план у нас 700 тис. торги виставили тільки на 250 тис. Ми чомусь думали що можна з цього плану потім виставляти ще одну закупівлю на залишок суми, але уже бачимо що помилились. Тепер нам потрібно все таки виставляти бензин на залишок суми тобто 450 грн. Нам треба новий план закупівель робити???? Чи як нам виправити ситуацію, і що буде за цю помилку? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, НАМ НЕМАЄ ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЬ!!! ДЯКУЄМО
Відповідь
05.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1333 / 1398
Замовник двічі провів СПРОЩЕНУ ЗАКУПІВЛЮ за річним планом на 2020 рік. Двічі закупівля відмінена через відсутність учасників. Чи можливо за річним планом на 2021 рік укласти прямий договір (без застосування порядку проведення спрощених закупівель) відповідно до пп.1 п.7 ст.3 Закону?
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1464 / 1516
Вітаю! Запитання щодо планування закупівель стосується медичних комунальних підприємств. Проблема: на сьогодні Національна служба здоров’я уклала договори на оплату послуг медичних комунальних некомерційних підприємств (що є замовниками) лише на період дії програми медичних гарантій (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/65-2020-%D0%BF#Text), тобто до 31 березня 2021 року (договір + додаткова угода по кожному підприємству розміщені тут https://nszu.gov.ua/ukladeni-dogovori). Після настання цієї дати наразі неможливо запланувати закупівлі, оскільки немає підстав для визначення орієнтовної суми надходжень (МОЗ планує подати на затвердження КМУ нову програму медичних гарантій). Запитання: • Чи дійсно у даному випадку планування закупівель і здійснення процедур слід вважати новим фінансуванням? • Чи слід складати річний план закупівель окремо на 1 квартал та починаючи з 1 квітня окремо? • Чи не буде вважатися уникненням у розумінні Закону про публічні закупівлі проведення спрощених процедур/прямих договорів (на наявне фінансування) з подальшим проведенням процедур, визначених відповідно до вартісних меж предметів закупівлі але починаючи з 1 квітня? • Чи сумувати очікувану вартість по одному й тому ж предмету закупівлі у 1 кварталі та після 1 квітня, чи все ж таки це окреме фінансування = окремі процедури? Дуже просимо надати вичерпну відповідь, оскільки ситуація з проведенням процедур публічних закупівель, що складеться станом на 1 квітня поточного року, стосується близько 3000 медичних комунальних некомерційних підприємств, які уклали договір з національною службою здоров’я України.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2