Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4815 / 4983
Відповідно до пп.3,4 п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків як: відсутність конкуренції з технічних причин; існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Керуючись вищенаведеним прошу надати відповіді на наступні запитання, зокрема: 1. Що означає поняття " відсутність конкуренції з технічних причин"? 2. Яким нормативно - правовим актом, визначено зміст такого поняття? 3. Які документи є належними доказами на підтвердження факту " відсутності конкуренції з технічних причин"? 4. Чи є висновки Торгово-промислової палати належними доказами, наявність яких свідчить про те, що є підстави для застосування такої процедури ( в частині відсутності конкуренції з технічних причин) 5. Які наслідки нестиме Замовник/Виконавець в разі проведення переговорної процедури з недотриманням вимог чинного законодавства. 6. Що варто розуміти під дефініцією "необхідність захисту прав інтелектуальної власності."? 7.Яким нормативно - правовим актом, визначено зміст такого поняття? 8. Які документи є належними доказами на підтвердження факту "необхідності захисту прав інтелектальної вланості"? 9. В яких випадках та за яких підстав застосовується така необхідність?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3163 / 3410
Чи правомірно учаснику процедури закупівлі залучати субпідрядника, який вже виконує будівельні роботи з експлуатації та поточного ремонту доріг на інших об'єктах тими потужностями (обладнання, матеріально-технічної база та технології) та працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, що учасник закупівлі надає для підтвердження своєї відповідності цим критеріям?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4578 / 4678
Доброго дня. переговорна процедура закупівлі застосовується у зв'язку з оскарженням прийнятих Замовиком рішень. Чи повинна ціна за одиницю товару відповідати ціні, зазначеній в оскаржуваній закупівлі?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3185 / 3226
Додатковою угодою вносяться зміни в договір про надання послуг в частині суми договору (вона зменшується). Договір був опублікований на newtend в лютому, як звіт про договір про закупівлю. Наразі цікавить, чи потрібно опубліковувати додаткову угоду до цього договору та як саме?
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3754 / 4146
Доброго дня! Роз'ясніть, будь-ласка, ситуацію, в законі та інформаційних листах Мінекономіки однозначної відповіді немає!!! Двічі відмінено спрощену закупівлю у зв'язку з відсутністю учасників. На підставі ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" укладаємо прямий договір з постачальником та обов’язково оприлюднюємо в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Як це розуміти? вимагати від потенційного постачальника всі документи, які вимагали про проведенні спрощеної закупівлі? договір повинен бути такий, як в документації до спрощеної закупівлі чи може бути інша редакція договору? Чи буде цей договір "договором про закупівлю" в розумінні закону? як вносити зміни в такий договір? як до прямого договору чи тільки у випадках, визначених у статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2