Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1173 / 1190
Частиною 6 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), встановлено, що у випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю (наприклад – послуг). Просимо роз’яснити, які орієнтовно випадки обґрунтованої необхідності можуть бути прийнятими і незаперечними, в розумінні Закону, для оформлення рішення Замовника щодо подовження строку укладання договору до 60 днів? Чи ці випадки носять виключний, обмежений характер, чи відносяться до прав і розуміння Замовника? А також просимо роз’яснити, які є особливості оформлення рішення про продовження строку укладання договору до 60 днів і порядку розміщення в електронній системі закупівель.
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1464 / 1489
Закладами освіти області відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" проводяться закупівлі щодо послуг з гарячого харчування дітей. Переможець надавав послуги на орендованих площах закладів освіти на підставі договорів про безкоштовне користування приміщень харчоблоків. При цьому, у зв'язку зі змінами в ЗУ "Про оренду державного та комунального майна" об'єкти державної та комунальної власності передаються в оренду за результатами аукціону виключно в електронній торговій системі. Як діяти замовнику в даному питанні через колізію чинного законодавства ? Адже переможець по торгам щодо надання послуг гарячого харчування може не стати переможцем аукціону на оренду площ харчоблоків.
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1486 / 1549
Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону Про публічні закупівлі за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301. Чи зобов’язаний замовник за кожною окремою будівлею проводити окрему процедуру закупівлі/закупівлі, враховуючи що предмет закупівлі робіт визначається за об’єктами будівництва (слово об’єкти визначено у множині). Чи може замовник провести одну спрощену закупівлю/відкриті торги за декількома об’єктами будівництва (з декількома інвентарними номерами)? Наприклад закупівлю на «Проектно вишукувальні роботи з обстеження технічного стану з видачею експертних висновків технічного стану об’єктів Підприємства» (згідно до технічного завдання в переліку визначено порядка 10 об’єктів з різними інвентарними номерами).
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1418 / 1523
Підкажіть, будь ласка, якщо в комунальному закладі призначено дві уповноважені особи (одна з них відповідає за спрощені закупівлі, а друга - за переговорну процедуру), чи можуть вони заміняти одна одну в тому випадку, коли хтось виходить у відпустку, перебуває на лікарняному тощо. Іншими типами процедур закупівель займається тендерний комітет. Чи не буде така ситуація суперечити статті 11 ч. 7 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме вимозі про розмежування повноважень у разі призначення двох уповноважених осіб?
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1464 / 1500
Доброго дня. Ми укладаємо цивільно-правовий договір з фізичною ососбою про надання послуг. Чм потрібно його оприлюднювати в системі прозоро.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2