Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4617 / 4525
Після аукціону було обрано переможця, який подав цінову пропозицію меншу ніж було заплановано в річному плані. Чи потрібно вносити зміни в річний план?
Відповідь
14.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4591 / 4661
В додатку Запит інформації з детальним описом, просимо повідомити Вашу позицію з цього питання або надати роз’яснення щодо правомірності вимог у тендерній документації замовника щодо надання переможцем закупівлі довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості по обов'язковим платежам до бюджету, дійсну на дату проведення аукціону або на більш пізню дату, у строк, що не перевищує 5 днів від дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, а також які саме дні мали б матись на увазі – календарні чи робочі. Зазделегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
10.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4582 / 4478
Згідно з абзацом першим частини третьої статті 17 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) замовник у тендерній документації зазначає, що ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ПІДСТАВ, ВИЗНАЧЕНИХ У ЧАСТИНАХ ПЕРШІЙ І ДРУГІЙ ЦІЄЇ СТАТТІ, НАДАЄТЬСЯ В ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ. При цьому Законом не передбачено необхідність подання вказаної інформації у вигляді окремого файла з документом, що містить таку інформацію. Так само Законом не передбачено можливості (права) замовника визначати спосіб та форму подання учасником вказаної інформації у складі пропозиції зокрема у вигляді довідок, листів, декларацій, тощо. Відповідно до частини першої статті 25 Закону документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, ДЕ ЗАЗНАЧАЄТЬСЯ інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), ІНФОРМАЦІЯ ВІД УЧАСНИКА ПРО ЙОГО ВІДПОВІДНІСТЬ кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, ВИМОГАМ, ВИЗНАЧЕНИМ У СТАТТІ 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Під час подання тендерної пропозиції через будь-який авторизований електронний майданчик учасник обов’язково зазначає інформацію (підтвердження) про відсутність підстав для відмови в участі у торгах(стаття 17 Закону) шляхом внесення до відповідного поля (чекбокса) електронної форми інформації (позначки) про підтвердження такої відповідності. Внесення такої інформації автоматично перевіряється системою (майданчиком) і без заповнення вказаного поля (чекбокса) система не дозволяє подати тендерну пропозицію. Такий алгоритм ґрунтується на Стандартних сценаріях ручного тестування електронних майданчиків та порядок підготовки адаптованих сценаріїв. Рівень акредитації: четвертий, затверджених 6-го червня 2016 р. рішенням Комісії, створеної відповідно до «Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», затвердженого Постановою КМУ від 24 лютого 2016 року №166 (http://me.gov.ua/Documents/Download?id=f5a3e1e3-8eb4-4a42-82f0-ac7379f38aaf) Таким чином, учасник, подаючи тендерну пропозицію, фактично надає інформацію про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону, шляхом заповнення відповідного поля електронної форми в системі закупівель (на авторизованому електронному майданчику). У зв’язку з викладеним просимо надати консультацію з наступних питань. 1. Чи має право замовник визначати у тендерній документації спосіб та форму подання учасником інформації про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону, зокрема у формі окремих документів - довідок, гарантійних листів, декларацій тощо, які повинні бути завантаженні в окремих файлах (файлі). 2. Чи вважатиметься, що учасник надав інформацію в довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону, якщо учасник зазначив інформацію про його відповідність вимогам, визначеним у статті 17 Закону, ЛИШЕ в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель шляхом внесення відмітки у відповідне поле (чекбокс) – згідно із частиною першою статті 25 Закону – без завантаження окремих документів (довідок, гарантійних листів, декларацій тощо) – за умови, що у тендерній документації замовником не визначено форму та спосіб подання такої інформації.
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4570 / 4485
Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення щодо інформації про кінцевого бенефіціарного власника(контролера), а саме: у запиті в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (передбаченого п.9 частини 2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань") надана інформація, в переліку засновників лише "АКЦІОНЕРИ ЗА РЕЄСТРОМ"(ПАТ "Екоклін", ЄДРПОУ 34964189), тобто відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції?
Відповідь
13.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4565 / 4454
При проведенні відкритих торгів на закуупівлю газу природного ми в тендерній локументації прописали таку фразу: "Ціна на газ встановлюється учасником у відповідності до ст. 12 Закону України від 09.04.2015 № 329-VIII «Про ринок природного газу» учасник включає до вартості ціни пропозиції конкурсних торгів послуги, пов’язані з постачанням газу до точки входу в газорозподільну систему, до якої підключено об’єкти замовника, в тому числі витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами у відповідності з тарифами, що встановлені згідно постанов НКРЕКП.» Питання чи законно включати до ціни послуги з постачанням? чи не буде це розцінено як незаконні вимоги що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників????
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2