Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2003 / 2139
1. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті? Питання 2. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі - (у разі застосування переговорної процедури у випадках, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті? Просимо надати додаткове роз'яснення, так як цієї інформації немає у листі № 3304-04_34835-06 від 03.06.2020.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2042 / 1907
Доброго дня, надайте будь ласка, роз'яснення щодо підстав застосування п.5 ст 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". 19.02.2020 року з переможцем закупівлі UA-2020-01-20-000048-c, було укладено договір про надання Послуг з відлову тварин (вилов та транспортування. тимчасове утримання безпритульних тварин в м. Кам’янське). Отримавши лист від виконавця послуг про виконання договору на 75% та велику кількість неопрацьованих заявок на вилов тварин, замовник звертається за додатковим фінансуванням, для замовлення додаткового об'єму послуг з відлову тварин. Враховуючи специфіку даного виду послуг (знайомий виконавцю ареал мешкання безпритульних тварин), замовнику було б зручно замовити додатковий об'єм послуг у тогож самого виконавця. У зв'язку з цим, виникає питання, чи можливо в данному випадку застосувати п.5 ст 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" і провести закупівлю додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Завчасно дякуємо за відповідь.
Відповідь
14.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2919 / 3050
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 40 переговрна процедура закупівлі застосовується якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Просимо пояснити, що мається на увазі під поняттям основний договір чи включає цей договір усі зміни, що до ньог овносился протягом його дії?
Відповідь
12.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2982 / 2996
Просимо надати консультацію у відповідності до п. 13 частини першої ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ (в редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року №114-ІХ), (далі – нова редакція Закону), щодо наступного. Замовником розпочато процедуру закупівлі відкриті торги з публікацією англійською мовою до введення в дію нової редакції Закону, а саме 1.04.2020 року. В період оскарження рішень Замовника було подано скаргу до органу оскарження, а саме 11.06.2020 року, тобто під час дії вже нової редакції Закону. У відповідності до абз. 5 пункту 3 частини другої ст. 40 нової редакції Закону замовником як виняток може бути застосована переговорна процедура закупівлі «…. оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;» . Чи має право замовник провести переговорну процедуру закупівлі на підставі абз. 5 пункту 3 частини другої ст. 40 нової редакції Закону? Заздалегідь вдячні за консультацію.
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2766 / 2681
Чи дозволяється в договорах, укладених за переговорною процедурою згідно підстав визначених статтею 40 Закону України "Про публічні закупівлі" встановити, що умови договору застосовуються до відносин між сторонами, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2