Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1286 / 1297
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо Закон не встановлює обов'язку оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у разі оприлюднення в електронній системі звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи, що робити з планом? На приклад, укладено договір про закупівлю без використання електронноїсистеми на 18 000 грн., опублікували звіт. З'явилась необхідність збільшити суму договору на 2 000,00 грн. Ми публікуємо план на 2000, а додаткову угоду не потрібно... І в системі буде не закритий план на 2000??? Чи іншим чином?
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1245 / 1282
Відповідно до п.2 ч.2 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Переможець процедури закупівлі/спрощеної закупівлі під час укладання договору про закупівлю повинен надати - зокрема копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. Прошу уточнити або підтвердити думку заявника, що законодавець має на увазі діючу (чинну) ліцензію або документ дозвільного характеру із заначенням в цих документах (ліцензії або документі дозвільного характеру) дати чинності або безстроковості (чинності на необмежений термін).
Відповідь
03.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1451 / 1483
КНП " Поліклінічне обєднання" було проведено спрощену процедуру закупівлі UA -2021-02-02-001471-с за кодом 50420000-5-Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання. За результатами вказаної закупівлі переможцем було визнано ФОП Луньова, з яким було укладено Договір про надання відповідних послуг ( надання даних послуг здійснювалося на підставі ліцензії , яка була видана Луньову уповноваженим органом) 06 липня 2021 року вказаний підприємець помер. Додаткову угоду про припинення Договоірних відносин підписати нема кому. Як оформити в системі закупівель припинення договору у звязку зі смертю особи, адже вказаний договір було укладено на строк до кінця 2021 року і підприємство повинно отримати вказані послуги від інших осіб.
Відповідь
30.07.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1418 / 1406
Наше підприємство, як Учасник відкритих торгів, що були оголошені на Prozorro Замовником, стало Перможцем.. Був укладений Договір про закупівлю, який Замовником було розміщено на майданчику. Для виконання Договору нашим підприємством в свою чергу був укладений доовір з субпідрядником для виконання частки робіт основного Договру з Замовником. Запитання: Чи потрібно цей договір з субпідрядником нашому підприємству розміщувати на Prozorro, як Звіт про укладений договір? (наше підприємство не є Замовником у розумінні Закону - кошти власні (підприємства).
Відповідь
29.07.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1463 / 1452
У 2020 році було укладено договір від 02.03.2020 року. У грудні 2020 року було прийнято рішення про продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі, а саме до 28.02.2021 року. У січні 2021 року договір збільшено на суму що не перевищує 20 % від фактичного споживання 2020 року. Для закриття договору виникла необхідність у зменшенні суми договору (зняття не використаних юридичних зобов’язань). У лютому електронною поштою був надісланий лист постачальнику з проханням про зменшення суми договору і підписання додаткової угоди (у межах строку дії договору). У зв’язку з пандемією COVID-19 зв’язок з постачальником деякий час був втрачений (з березня по червень 2021 року не відповідав на телефонні дзвінки та електронні листи). Складена і підписана додаткова угода від постачальника надійшла до нас у липні 2021 року. Несвоєчасно підписана угода (не з нашої провини) призвела до порушення строків її розміщення на електронному майданчику. Які наслідки того що додаткова угода № 15 від 28.02.2021 року на сьогодні не опублікована. Яка відповідальність за це порушення для споживача та постачальника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2