Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.03.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2922 / 3007
Добрий день! Відповідно ч.3 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" зі змінами, внесеними від 19.09.2019 р. №114, зазначено, що звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ, повинен містити інформацію, а саме: дата укладення та номер договору/ документа (документів), що підтверджують придбання. Чи означає це, що звітування в такому випадку можливе за наявності лише накладної на придбання товару (без укладання договору)?
Відповідь
10.03.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3092 / 3003
Добрий день. Допоможіть розібратися з ситуацією. На початку року по коду ДК було виділено 80,0 тис. грн. Яку закупівлю необхідно проводити, якщо по цьому коду ДК вже укладено і оприлюднено декілька договорів на загальну суму до 50,0 тис. грн. Планується після 19.04.2020 укласти договір по цьому ж ДК приблизно на 20,0 тис. грн. Це буде вважатися новою закупівлею і необхідно оприлюднити лише звіт чи проводити спрощену закупівлю?
Відповідь
27.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3492 / 3469
Після введення в дію нової редакції Закону про публічні закупівлі: 1.Може тендерний комітет організовувати спрощену процедуру закупівлі (закупівля від 50 до 200 тисяч) чи це повинна робити уповноважена особа? 2.Якщо відбулася дрібна закупівля без укладання договору, чи висвітлювати це на електронному майданчику? 3. Можна не призначати уповноважену особу з 19 квітня 2020 року, а зробити це пізніше, до початку 2022 року?
Відповідь
27.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2968 / 2975
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019р. №114-ІХ) з 19.04.2020 року у разі закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Кожного року ми плануємо в річному плані закупівель такі предмети закупівель як «Марки, конверти», за кодом ДК 22410000-7 - Марки та «Поштові перекази» за кодом ДК 64110000-0 Поштові послуги (у разі надсилання документів через відділення «Нової пошти»). Особа, яка здійснювати відправку листів (документів) звітує по авансовому звіту на підставі чеку про оплату з відділення «Нової пошти» чи «Укрпошти». Оскільки, з 19.04.2020 року, від 0,01 грн. до 50 000,00 грн. необхідно в системі ProZorro оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, то як бути з вищевказаними закупівлями? Яким чином звітувати?
Відповідь
27.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3607 / 3577
Доброго дня, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-ІХ від 19.09.2019 року (новий Закон)Статтею 11 нового Закону передбачається, що відповідальною за організацію та проведення, зокрема спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Хто на момент відсутності уповноваженої особи (тарифна відпустка, лікарняний, тощо) може виконувати обовязки уповноваженої особи? Та чи може секретар тендерного комітету оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2