Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.04.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1487 / 1463
Цікавить питання з приводу визначення процедури закупівлі: Ліки закуповуються за ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція ( 150 000 грн.) , реактиви за ДК 021:2015 : 33690000-3 – Лікарські засоби різні ( 150 000 грн.). Чи плюсуються кошти по річній потребі в ліках та реактивах за ДК 021:2015 і це має буди дві процедури відкритих торгів, чи не плюсуються ( як обгрунтувати) і це дві спрощені закупівлі?
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1482 / 1594
Доброго дня! Наша організація є розпорядником бюджетних коштів та Замовником у розумінні Закону. У червні 2018 року за результатами проведеної процедури відкритих торгів укладено договір на закупівлю робіт. Станом на 01.04.2021 виникла потреба у виконанні додаткових робіт, не передбачених початковим проектом по вказаному об’єкту на суму що не перевищує 50 % від загальної суми договору. Просимо дати роз’яснення: 1) Чи можемо ми застосувати здійснення закупівлі без використання електронної системи (звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель) з тим самим учасником?; 2) Якщо ні, тоді яку саме та на яких підставах необхідно застосувати процедуру закупівлі для укладання договору закупівлі на додаткові роботи, не передбачені початковим проектом по цьому ж об’єкту.
Відповідь
08.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1551 / 1595
Відповідно до п.13) ч. 5 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі" дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Відповідно до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг" страхові компанії відносяться до фінансових установ, а послуги зі страхування до фінансових послуг. З огляду на це, просимо повідомити чи необхідно проводити процедуру закупівлі послуг страхування .
Відповідь
05.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1693 / 1676
Чи є таке розуміння поділ коштів? Наприклад: з місцевого бюджету було виділено 600 тис на закупівлю солі, частину коштів, 200 тис було кинуто на переговорну (скорочену) зг. ст.40 п.3 нагальна потреба здійснити закупівлю: виникнення економічних та соціальних обставин а на 400 тис було проведено відкриті торги. Не було уникнення від процедур закупівель. Чи можна поділяти виділену суму коштів на одне ДК на дві процедури закупівлі,які не порушують закон "Про публічні закупівлі". Тобто купить один товар двома процедурами відкритих торгів. Дякую
Відповідь
02.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1633 / 1766
Доброго дня! Прошу надати допомогу стосовно наступної ситуації: На 2021 рік у нас заплановано 109 тис.грн. на утримання придомової території. Відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" ця послуга повинна проходити через спрощену закупівлю. Але об'єкти, які потребують утримання, знаходяться у будівлях з ОСМД, тобто є співвласниками ОСМД. З цієї причини до нас масово стали звертатися керівники ОСМД та переконувати у тому, що нам не потрібно проводити спрощену закупівлю. В принципі, це логічно, бо і ми є ЗАМОВНИКАМИ і ОСМД є ЗАМОВНИКАМИ, тим паче ведучій казначей в органах ДКСУ також підтвердив, що будучи співвласниками ОСМД ми не закуповуємо цю послугу, а як би відшкодовуємо вартість цієї послуги нашим ОСМД, а закуповувати послугу (призначати людей) повинно саме ОСМД. Ми то й самі раді, якщо не потрібно проводити спрощену закупівлю, а укладати прямі Договори з ОСМД на відшкодування вартості послуги, але на яку статтю якого Закону можна ссилатися, якщо контролюючий орган запитає, чому ми 109 тис.грн. провели без Prozorro?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2