Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
226 / 208
Доброго дня. Чи є порушенням закону використання КЕП фізичної особи при публічних закупівлях підриємства? Адже є наказ підприємства , що ця физична особа призначена уповноваженю особою щодо закупівель. Чому ж тоді не використовувати власнй підпис..?
Відповідь
10.12.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
407 / 417
У пункті 3.7 Примірного положення про уповноважену особу, затвердженого наказом Мінекономіки від 08.06.2021 № 40, зазначено, що "Уповноваженій особі РЕКОМЕНДОВАНО дотримуватися принципів доброчесності та діяти на основі етичних міркувань, передбачених настановами щодо етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель". Тобто, Уповноважена особа може нехтувати принципами доброчесності, оскільки НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНА їх дотримуватися?
Відповідь
02.11.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
757 / 751
Доброго дня! Відповідно до норм ЗУ «Про публічні закупівлі» на підприємстві утворений тендерний комітет, який організовує та проводить процедури закупівель. З 01.01.2022 проводити процедури закупівлі можуть виключно уповноважені особи. З цього приводу виникають запитання: - п.5 ч.10 ст. 11 передбачено, що УО забезпечує оприлюднення в ЕСЗ інформації, необхідної для виконання вимог Закону. Чи можливо під час оприлюднення інформації накладення ЕЦП іншою особою, визначеною наказом по підприємству для супроводження роботи УО.
Відповідь
01.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1123 / 1143
Добрий день. Чи може завершити процедури закупівель розпочаті тендерним комітетом в 2021 році на 2022 рік уповноважена особа?
Відповідь
26.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1071 / 1065
Добрий день. Працюю бухгалтером у навчальному закладі,також покладені обов"язки Уповноваженої особи із закупівель за суміщенням,так як у нас не велика кількість закупівель на рік.Вищої освіти не маю. Питання : Чи можу бути уповноваженою усобою із закупівель без вищої освіти.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2