Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1313 / 1414
Добрий день. Підкажіть, де можна переглянути список продуктів, які можна закуповувати у школи для приготування сніданків/обідів/вечерь?
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1408 / 1455
Згідно абзацу 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції від 19.09.2019 року № 114-IX) (далі – Закон) передбачене право замовника застосовувати переговорну процедуру закупівлі у разі: «оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується». Просимо надати роз’яснення, чи має право замовник застосовувати вищезазначене положення Закону на етапі оскарження умов тендерної документації, а також на етапі оскарження прийнятих рішень замовника по допуску учасників до електронного аукціону, у разі проведення відкритих торгів відповідно до частини третьої статті 10 Закону (торги з публікацією оголошення англійською мовою).
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1117 / 1133
Доброго дня! Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлює строки оприлюднення підписаного договору. Питаня полягає в тому - чи маємо право керуватися Цмвільним Кодексом України, зокрема ст.253 та обчислювати строк (3 роб. дні) оприлюдення з наступного календарного дня після дати укладання договору?
Відповідь
05.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1154 / 1156
Постановою КМУ № 1266 від 16.12.2020 року рекомендовано органам місцевого самоврядування оприлюднення обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та / або розміру бюджетного призначення на власному веб-сайті протягом 5 днів з дати оголошення процедури закупівлі. В якій формі оприлюднювати вказану інформацію, та який орієнтовний зміст?
Відповідь
05.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1253 / 1227
Доброго дня! Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник зобов`язаний оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель - протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю. Договір купівлі-продажу товару був укладений 30.12.2020р., строк поставки товару - з дати укладення договору по 31.12.2020 року, останній день звітування 05.01.2021р. При оприлюдненні звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель через кабінет замовника https://my.zakupki.prom.ua/ виникла технічна неможливість в полях "строк поставки товару" вказати строк поставки товару по 31.12.2020р., майданчик видає помилку наступного змісту: "Кінцева дата поставки не може бути меншою за поточну дату". Ми звертались за роз`ясненнями до представників майданчика, але вони зауважили, що наразі немає технічної можливості вказувати меншу дату поставки товару меншу за поточну дату, відповідно до чого, нам прийшлось вказувати реальну дату поставки товару у полі "якіскі характеристики товару". Чи буде замовник нести відповідальність у розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2