Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3401 / 3295
Доброго дня. Скажіть будь ласка. Раніше у своєму листі від 14.06.2016р №3302-06/29640-06 ви роз"яснювали стосовно додатково виділених коштів і це вважається новим предметом закупівлі. Чи можемо ми використо вувати цей лист при здійсненні закупівель по новому закону з 19.04.2020р якщо нам додатково виділили кошти і плануємо здійснити закупівлю у того самого постачальника без використанрня електронної ситеми закупівель.Чи є нове роз"яснення стосовно цього питання.
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3402 / 3508
Добрий день! Скажіть будь ласка чи потрібно в прозоро планувати послугу на сплату адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб?
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3484 / 3528
Доброго дня! По коду ДК сума перевищує 50 тис. грн., але компанія з якою є намір укласти договір є свого роду "монополістом" з надання послуг, тому що безпосередньо встановлювала дане програмне забезпечення, а майбутній договір стосується обслуговування цієї програми та зокрема цієї компанії дану послугу ніхто не виконує. Чи можна провести даний договір процедурою - звіт без використання електронної системи та які документи потрібно оформити. Дякую.
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3371 / 3320
якщо ми робимо закупівлю медикаментів спрямованих на запобігання та поширенню короновірусної хвороби .а потім по цьому дк закупимо ще на потеби підприємства чи не буде це дробленням?Чи ми вжде не будемо враховувати закупівлю по постанові 225?дякую
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4190 / 4052
Доброго дня! Просимо ро`зяснити, чи необхідно проводити спрощену процедуру закупівлі свідоцтв про повну загальну середню освіту(ДК021:2015 2245).Загальна вартість товарів по цьому коду перевищує 50 тис.грн (ст3, п.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"). Одночасно існує лист МОН України №1/9-246 від 13.05.2020 р., в якому уповноваженим органом МОН, що забезпечує організацію Замовлення, видачі та обліку документів про повну загальну середню освіту є ДП "Інфоресурс". Чи є такий лист підставою для укладання прямого договору без проведення спрощенної процедури. Заздалегідь вдячна. З повагою Семенова Галина Володимирівна
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2