Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3139 / 3147
Не подається заявка на виплату
Відповідь
28.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3077 / 3194
Доброго дня, підскажіть яку саме провести процедуру закупівлі якщо здійснюється закупівля послуги водовідведення на суму 100тис.грн і відсутня конкуренція з технічних причин?
Відповідь
25.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3132 / 3343
Добрий день. Перебіг строків розгляду наступної пропозиції Учасника спрощеної закупівлі починається з дня прийняття рішення про відхилення 1-го учасника (5 робочих днів з дня наступного) чи з дня визначення електронною системою закупівель відхилення 1-го учасника (5 робочих днів з дня наступного)? Будь ласка, надайте роз'яснення
Відповідь
24.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2997 / 3095
Доброго дня. 19.12.2020 набрала чинності постанова КМУ від 16.12.2020 № 1266, якою, серед іншого, внесено зміни до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», відповідно до яких зобов’язано Головних розпорядників бюджетних коштів (розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня), суб'єктів господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити (пункт 4-1 Постанови КМУ № 710): - обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі; - оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб'єкта управління об'єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб'єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель. Враховуючи вищезазначене, просимо повідомити у межах компетенції чи підпадають під дані вимоги виключно процедури закупівлі відкритих торгів, торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу, а також переговорні процедури (без спрощених, допорогових закупівель та закупівель без застосування електронної системи закупівель).
Відповідь
24.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3262 / 3460
Доброго дня. Згідно ч. 1 Статті 2. Закону До замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, належать: 3) юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Дайте відповідь будь ласка, чи є Публічне акціонерне товариство Мотор Січ (код ЄДРПО 14307794) замовником в розумінні закону. АТ «Мотор Січ» отримує кошти з Національної служби здоров’я України згідно Договору № 0000-62H5-M000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Чи потрібно здійснювати закупівлю товарів/робіт та послуг за кошти отримані від Національної служби здоров’я України з використанням системи Prozorro?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2