Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1880 / 1815
Доброго дня, процедура закупівлі відкриті торги на газ. Заключили договір 08.02.21р. 19.02. Постачальник надає три дод.угоди на підвищення ціни, також три довідки з ТПП. В першій вказане коливання ціни (згідно вимог договору), в другій вказані відпускні ціни Інших постачальників, а в третій коливання ціни, але в сторону зменшення (в першій довідці від 02.02.2021р. коливання 7150 до 8209, за якою ми вважаємо, що є коливання ціни, а в третій довідці від 12.02.2021р.- 7150-8150). Перше питання: чи є останні дві довідки підставами для підвищення ціни? Друге питання, які наші дії, якщо Постачальник розірве договір, якщо ми не погодимся підвищувати ціну, так як не вважаємо, що довідки № 2 та № 3 є документальним підтвердженням коливання ціни на газ на ринку?
Відповідь
26.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1615 / 1648
Надайте будь ласка роз'яснення . Укладен договір з 04.01.2021 по 31.12.2021.(відкриті торги) З терміном поставки товару до 31.03.2021, але договір не виконано у зв'язку з епідемією ковід .Чи маємо можливість подовжити термін поставки згідно пункту 5 підпункт 4 ст 41 Закону " Про публічні закупівлі" ,як обставини непереробної сили,що спричинив карантин. Дякую за роз'яснення
Відповідь
26.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1625 / 1742
Надайте будь ласка роз'яснення. Чи може лікарня не маючи ковідного відділення купити по постанові № 509 обходячи тендерні закупівлі(відкриті торги) обладнання ,яке внесено в перелік постанови (ліжка , переносний рентенапарат тощо. Дякую за відповідь
Відповідь
20.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2667 / 2779
Доброго дня! Національний банк України звертається до Вас за консультацією, в частині подальших дій Замовника, відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі», щодо закупівлі природного газу, в разі ситуації: - відкриті торги відмінено на підставі пункту 3 частини 2 статті 32 Закону, оскільки відхилено всі тендерні пропозиції згідно з Законом; - проводиться повторна процедура та можливість продовження договору відповідно до пункту 6 статті 41 Закону «Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку», використано. Замовник залишається без природного газу, при цьому, в нього не має можливості звернутися до постачальника «останньої надії». Відповідно до Постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил постачання природного газу» від 30.09.2015 № 2496 (зі змінами) Постачальник «останньої надії» здійснює постачання природного газу споживачу за умови відсутності відключення або ініціювання діючим постачальником відключення його об’єкта в таких випадках: - банкрутство, ліквідація попереднього постачальника природного газу; - зупинення або анулювання ліцензії на постачання природного газу попереднього постачальника. Прохання надати відповідь щодо можливості забезпечення природним газом відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», якщо застосування прямого договору (тільки до 200 тис. грн) відповідно до вимог пункту 2 частини 7 статті 3 «Якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку із виникнення об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення спрощеної закупівлі» забезпечує потреби лише на 3-4 дні. Дякую.
Відповідь
19.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2550 / 2585
Доброго дня! Ми замовники закупівлі електричної енергії. В грудні були оголошені відкриті торги на закупівлю 2021 року. По результатам аукціону переміг "Велінком". 12 лютого нам стало відомо, що постачальник набув статусу "дефолтний". З 8 лютого наше підприємство перейшло на "постачальника останньої надії", ціна якого більше 6 грн. за 1 кВт. Розірвати договір з Велінкомом немає можливості, адже обленерго неможе надати показники Велінкому за спожиту нами 7 днів електроенергію, відповідно Велінком не надає Акт щоб ми змогли остаточно розрахуватись та розірвати договір. 1 Як має відбуватись реєстрація договору постачальника "останньої надії " якщо він досі його не надав та ніяк з нами не зв'язався. 2 Чи маємо ми право скористатися ст. 40 підп.3 п 2 та укласти договір по переговорній скороченій процедурі, з метою економії бюджетних коштів перейти з постачальника останньої надії до іншого, у якого ціни значно нижчі, на період проведення відкритих торгів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2