Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3474 / 3669
Доброго дня . Підскажіть будь ласка хто повинен оприлюдьнювати річний план, звіт про договір про закупівлю в електронній системі закупівель та проводити закупівлі до 50 тисяч гривень без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
22.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3340 / 3462
Відповідно до пункту 5 частини другої статті 4 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначаються види закупівель. Так як ми є органом державної влади, при здійсненні закупівлі відповідно до частини 3 статті 3 Закону ми укладаємо звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Враховуючи викладене та вимоги законодавства під час оприлюднення річного плану закупівель та вибору виду закупівель ми посилаємось на пункту 5 частини другої статті 4 Закону, а саме: - " договір про закупівлю , укладений без використання електронної системи закупівель для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 цього Закону" . І ось тут виникають суперечення , тому що частина друга статті 3 цього Закону говорить про спрощені закупівлі , а частина шоста статті 3 цього Закону - про замовників визначених у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону. Поясніть, будь ласка, на що посилатися замовнику в Законі при виборі виду закупівель. Можливо, при викладені пункту 5 частини другої статті 4 ЗУ "Про публічні закупівлі" а саме : договір про закупівлю , укладений без використання електронної системи закупівель для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 цього Закону" було допущено помилку. Дякую за відповідь .
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3858 / 3918
Устнова у стані припинення. Фінансування не значне. Хто має оприлюднувати річний план та звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо всі закупівлі плануються проводити договорами, вартість яких не перевищує 50 тис. грн. (Лише тендерний комітет, лише уповноважена особа або на розгляд керівництва?)?
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3289 / 3214
Згідно кошторису на 2020 рік заплановано коштів по КЕКВ 3132 на 642424,00грн.,на суму 626924,11грн заключений 10.04.2020 та Звіт про договір про закупівлю опубліковано до 19.04.20 на кап.ремонт даху( роботи). Потім додаткова надано план на 283534,71грн.на цей же обьект,по цьому ж Так як це кап.ремонт даху ,є смета і експертиза на 962119,00грн.бажано щоб роботи проводив той самий підрядник, але електронна система не дає можливості вносити зміни до договору при збільшенні суми договору. Яку процедуру застосовувати до додаткої суми.
Відповідь
20.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3274 / 3266
в річному плані заплановано закупівлю на 30000 грн. Оприлюднено план та звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. В процессі виконання договору виникла необхідність збільшення суми договору на 500 грн. та відповідно укладено додаткову угоду до Договору. Як правильно оприлюднити в системі планування та внесення змін до договору у такому випадку. Загальна річна сума за цим ДК не перевищує 50тис.грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2