Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
7212 / 7124
В установі на початку 2016 року було куплено бензин на суму 180 грн. В жовтні договір по цьому бензинові було розірвано в звязку зі зміною назви юридичної особи з якою було укладено договір. Використано було коштів до того як розірвали договір на бензин в сумі 103 тис. грн. Виникає питання як бути з 77 тис. грн по яким планується іще два договори на поставку бензин - чи можна їх вважати новими предметами закупівлі в звязку з укладеннями цих договрів в цьому році, так як суму на бензин було заплановано на початку року. І чи потрібно по цим договорам вносити звіти в електронну систему закупівель та заново планувати ?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6086 / 5967
п. 4) ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо тендер був двічі відмінено по абз. 6 ч.1 ст 31 ЗУ - відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом, а саме в першому тендері відхилині всі пропозиції, а вдругому тендері відхилино два переможця, чи має право замовник застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9390 / 9036
Замовником було направлено запрошення на участь у переговорній процедурі.На дату проведення переговорів учасник надав лист, у якому просить перенести проведення переговорів на іншу дату та направити щодо цього повідомлення про намір перенести/скасувати вказану закупівлю письмово. Підкажіть будь-ласка, які мають бути дії Замовника у цій ситуації?
Відповідь
20.11.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6581 / 6491
Доброго дня! Прохання подовжити териіни (хоча б до 5 днів) публікації звіту про укладені договори, щодо закупівель від 50 тис. до 200 тис. гривень., оскільки практично виконати цю вимогу закону досить складно.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8122 / 7633
Державним підприємством "УАТК" було проведено відкриті торги по закупівлі послуг з оцінки майна: UA-2016-06-22-000414-c - які не відбулися, так як заявився один учасник, та UA-2016-07-11-000765-b - в даній закупівлі виявлений не добросовісний постачальник, з яким готується розірвання договору (часткова відміна закупівлі по лотам) . Питання: Чи може ДП «УАТК» провести іншу процедуру закупівлі, в тому числі переговорну, зі зміною ціни закупівлі, що не перевищує 200 000 грн. по кожному лоту окремо – як окрема закупівля, якщо предмет закупівлі проводився раніше як мультилотова закупівля на відкритихі торгах, що не відбулись чи відмінені частково.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2