Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10033 / 9873
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення чи може учасник довантажевати документи після закінчення строку подання тендерних пропозицій та проведення аукціону у відкритих торгах? Зазделегідь дякую за відповідь!
Відповідь
07.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13182 / 12878
1.Чи має право замовник змінити істотні умови до договору про закупівлю, керуючись частиною 4 статті 36 Закону, після укладання договору, але в період дії тендерної пропозиції учасника?(ціна за од. товару) 2.Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Питання полягає в наступному: в цьому випадку за який період (термін/строк) необхідно визначити коливання ціни товару на ринку?
Відповідь
04.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
15298 / 15061
Добрий день! Така ситуація, ми провели відкриті торги на бензин та ДТ(це одна закупівля 736 000грн.(лот 1-бензин(552000грн), лот 2-ДТ(184000грн.)), в результаті процедури закупівлі зекономлено 56122гривні. Чи можна тепер ці кошти витратити на бензин шляхом проведення допорогової закупівлі???( чи раз уже був тендер то й інші закупівлі бензину повині проходити через відкриті торги??) Дякую
Відповідь
03.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13366 / 13000
Тендерний комітет планує проведення відкритих торгів на закупівлю робіт. Серед вимог до банківської гарантії, з метою відбору лише відповідальних та зданих якісно і своєчасно виконати великий обсяг робіт, пропонується встановити вимогу, щодо оформлення її в банку, який має ліцензію НБУ та відноситься до банків перших трьох груп (рішення Комітету з питань нагляду та регулюванням діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ від 31.12.2015 року).Чи не є дана вимога дискримінаційною?
Відповідь
03.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11587 / 11217
Підкажіть, будь-ласка, в ЗУ "Про публічні закупівлі" у ст.17 ч.3 вказано переможець повинен протягом 5 днів надати замовнику справку про несудимість та справку про відсутність заборгованості. Але за ЗУ "Про персональні дані" справка про несудимість робиться до 10 днів, а справка про відстуність заборгованості дійсна всього 10 днів. Як прорахувати дату коли потрібно звернутись щоб встигнути подати вказані справки чинні на дату подачі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2