Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13551 / 13460
Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись у наступній ситуації. Замовник (орган місцевого самоврядування) оголосив процедуру відкритих торгів на закупівлю техніки. Під час оголошення очікувана вартість закупівлі складала 1500000,00грн. Через декілька днів після оголошення відкритих торгів на зазначену закупівлю були виділені додаткові кошти – 200000,00грн., тобто загальна закладена вартість придбання зазначеної техніки вже складає 1700000,00грн. Питання: 1) Чи можливо (буде правомірним) внести зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 2) Чи взагалі потрібно вносити зміни у річний план закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів по зазначеній закупівлі? 3) Як в даному випадку діяти тендерному комітету?
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10679 / 10771
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення чи може замовник приймати до розгляду до завантаженні файли - документи після закінчення строку подання тендерних пропозицій? Чому завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, здійснюється учасниками і після закінчення строку подання тендерних пропозицій? Заздалегідь дякую за відповідь!
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10424 / 10257
Просимо надати відповідь щодо виконання замовником норм, визначених частиною третьою статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття замовником відповідного рішення (відкриті торги відмінені згідно з абзацом п’ятим частини першої статті 31 Закону: в разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій). Чи реалізовано в електронній системі ProZorro розміщення необхідного повідомлення?
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11179 / 11298
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про ринок природного газу» п. 27) постачальник природного газу - суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу; Відповідно до ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягають : пп 27) транспортування та розподіл природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, його зберігання в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами, та постачання, крім постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом; Згідно з Листом Мінекономрозвитку від 01.12.2015 N 3302-05/40083-06 та відповідно до положень частини першої статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» всім споживачам гарантується право вибору та зміни постачальника природного газу. При цьому у зазначеному Законі України відсутні поняття “постачальник природного газу за нерегульованим тарифом” та “постачальник природного газу за регульованим тарифом”. Питання: чи потрібно вимагати ліцензію на постачання природного газу в учасників процедури закупівлі природного газу при здійсненні закупівлі за бюджетні кошти, якщо постачальникам природного газу за нерегульованими тарифами отримання ліцензій відмінили, чи не буде вимога про надання ліцензії в тендерній документації дискримінацією учасників закупівлі.
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11293 / 11147
Згідно до ст.32 Закону Рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю. Повідомлення про намір укласти договір в свою чергу заповнюється електронною системою. Яким чином Замовник має надіслати повідомлення про намір укласти договір переможцю торгів?Електронна система сама його надсиилає??
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2