Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8257 / 7970
На момент аукціону учасником завантажено всі документи, які вимагались тендерною документацією, окрім довідки "Інформація в довільній формі за власноручним підписом службової (посадової) особи учасника та завірена печаткою, що юридичну особу, яка є учасником не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов`язані з корупцією правопорушення". Дана довідка була завантажена після завершення аукціону. За результатом оцінки системи, пропозицію учасника визначено найбільш економічно вигідною. Чи являється завантаження після завершення аукціону вищевказаної довідки, причиною для відхилення тендерної пропозиції?
Відповідь
18.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8518 / 8528
Чи можливо у договорі прописувати ч.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі", який буде укладатися за результатами відкритих торгів й укладати на початку наступного року додаткову угоду на продовження строку, досьтатнього для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Чи вищезазначена частина статті 36 Закону, розповсюджується лише на договори, укладені за результатами переговорної процедури (неконкурентної)?
Відповідь
14.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8438 / 8248
Закупівля UA-2017-05-05-000403-a,Фармацевтична продукція (Морфін, Натрію оксибутират, Сібазон, Кетамін, Фентаніл, Промедол) – 6 найменувань. Міська казначейська служба не реєструє договір про закупівлю в зв`язку з невідповідністю договору і річного плану звіту. Незважаючи на те , що на протязі всього 2017 року в всіх звітах п.3"Конкретна назва закупівлі" зазначено - згідно тендерної документації.
Відповідь
14.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8034 / 7822
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступного питання. У випадку коли двічі не відбулась закупівля за працедурою відкриті торги з публікацією англійською мовою з причини що тендерна пропозиція одного учасника відповідає вимогам тендерної документації, а тендерна пропозиція іншого учасника відхилена (відповідно до частини 1 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" (не відповідає кваліфікаційним критерію). В результаті процедура торгів не відбувалась двічі, в звязку з відсутністю достатньої кількості учасників. Вимоги до учасників незмінювались. Чи можемо Ми згідно з пунктом 4 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" перейти до переговорної процедури? Дякую.
Відповідь
06.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6194 / 6204
Чи є необхідність застосовувати ЗУ «Про публічні закупівлі» при використанні субвенції з бюджету, направленої на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2