Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7626 / 7409
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, відповідно до п.17, ч.2, ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Тендерна документація повинна містити інформацію про залучення субпідрядника у разі закупівлі робіт, а також згідно Вашого Листа № 3302-06/3812-06 від 07.02.2017 року «Щодо розробки тендерної документації», в якому ви зазначаєте, що замовник має зазначити в тендерній документації інформацію про залучення субпідрядника для надання робіт. Разом з тим, посилаючись на ст.19 Закону зазначаєте, що у звіті про результати проведення процедури - потрібно надавати інформацію про залучення субпідрядника у разі виконання робіт або послуг, який формується автоматично. Чи правомірно вимагати інформацію про залучення субпідрядника для надання послуг, якщо в Законі указано для надання робіт, а вплинути на формування звіту про результати проведення процедури можливості немає?
Відповідь
01.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7259 / 7011
У разі настання підстав, визначених частиною четвертою ст. 24 Закону України "Про публічні закупівлі", забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п'яти банківських днів, проте не зазначено ким повертається (Гарантом чи Замовником). Прошу надати роз'яснення чи обов'язково Замовнику протягом п'яти банківських днів надсилати на ім'я Гаранта лист про звільнення від зобов'язань за електронною гарантією у разі настання підстав, визначених ч. 4 ст. 24 Закону? Які дії Замовника, якщо тендерна пропозиція навіть не розглядається згідно Закону (вища ціна за результатами аукціону, подано одну тендерну пропозицію і торги відмінені)?. Заздалегідь вдячні.
Відповідь
01.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8198 / 7970
Прошу надати відповідь на такі питання. Питання 1. Чи має право замовник (в особі тендерного комітету/уповноваженої особи) при проведенні відкритих торгів в обґрунтованих випадках (допущення помилки, нововиявлені обставини тощо) самостійно скасувати прийняте ним же рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника, яке оприлюднене в електронній системі закупівель (повернувши учасника на етап кваліфікації – розгляду пропозиції)? Адже технічно система закупівель дозволяє це зробити, а Законом про публічні закупівлі це не заборонено (хоча сам закон передбачає можливість скасування замовником прийнятих ним же рішень лише у ст. 18 Закону (вчинення дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі або виконання рішення органу оскарження). Якщо так, що чи необхідно прописувати таку можливість у тендерній документації. Питання 2 Чи має право замовник при проведенні відкритих торгів в обґрунтованих випадках самостійно скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та про намір укласти з ним договір про закупівлю ? Зокрема у випадку отримання достовірної інформації про невідповідність учасника вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині першій статті 17 цього Закону, яка із запізненням (після прийняття відповідного рішення про переможця) надійшла замовнику на його запит в поряду ч. 7 ст. 28 Закону. Як і в попередньому питанні, система закупівель дозволяє зробити це технічно, а Законом прямо не заборонено замовнику ухвалювати відповідні рішення.
Відповідь
27.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6657 / 6388
Якщо у Замовника передбачено видатки на роботи по об'єкту на поточний рік, але заблоковано рахунки через не відпрацювання/повернення авансів, чи має він право оголошувати процедуру/и/ закупівлі?
Відповідь
27.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8110 / 7834
Початок аукціону було призначено на 21.07.2017 року. Один з учасників торгів 20.07.2017 року повідомив про те, що з технічних причин не може завантажити проект договору (згідно тендерної документації проект договору має бути в тендерній пропозиції) в електронному вигляді в електронній системі ProZorro та надав замовнику письмовий варіант проекту договору до початку проведення торгів. Відкриті торги по закупівлі відбулися 21.07.2017 року, 24.07.2017 року учасник дозавантажив в електронну систему ProZorro вищевказаний проект договору. Чи можливо з урахуванням вищевказаних обставин вважати тендерну пропозицію даного учасника торгів такою, що відповідає тендерній документації.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2