Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2010 / 1937
Доброго дня. Дайте будь ласка роз'яснення з наступного питання. Чи може бути покладено функції уповноваженої особи із закупівель на уповноваженого з антикорупційної діяльності філії Державного підприємства? Тим більше, якщо у Положенні про уповноваженого з антикорупційної діяльності вказано, що Втручання у діяльність уповноваженої особи під час здійснення нею своїх повноважень, а також покладення на уповноважену особу обов'язків, що не належать або виходять за межі її повноважень чи обмежують виконання покладених на неї завдань, забороняються?
Відповідь
22.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2007 / 2061
Доброго дня, нами було проведено відкриті торги по закону, які не відбулись до оприлюднення постанови 1178, чи можемо ми заключити прямий договір по постанові, чи потрібно знову проводити відкриті торги по особливостях?
Відповідь
19.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1999 / 1959
Доброго дня, відповідно до підпункту 1 пункту 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» зазначено: "замовники, визначені частиною дев’ятою статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”/державні замовники у сфері оборони здійснюють публічні/оборонні закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”", згідно частини дев'ять статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: "Особливості здійснення закупівель, визначених цим Законом, для гарантованого забезпечення потреб оборони (крім товарів, робіт і послуг, що підлягають закупівлі відповідно до угод у порядку, визначеному пунктом 6 частини п’ятої цієї статті) Міністерством оборони України та його розвідувальним органом, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, Національною гвардією України, Національною поліцією України, Державною прикордонною службою України, Службою зовнішньої розвідки України, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Управлінням державної охорони України та іншими військовими формуваннями та/або частинами в особливий період, у період проведення операції об’єднаних сил, антитерористичної операції, у період введення воєнного чи надзвичайного стану встановлюються окремим законом.". Отже, Державна служба України з надзвичайних ситуацій відповідає критерію замовника, що здійснює публічні/оборонні закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”, Прошу Вашого роз'яснення, чи відповідає підпорядкований підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який є державним замовником (юридичною особою, яка є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів), вимогам підпункту 1 пункту 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану»?
Відповідь
09.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1996 / 1958
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка як правильно здійснити закупівлю без порушення законодавстава. Наша установа закуповує електричну енергію до кінця року. За сумою закупівлі вирішено здійснити закупівлю через електронний каталог по запиту ціни пропозицій з фіксованим тарифом на 3 місяці. Учасник підтвердив намір укласти договір за певною ціною, але на дату укладання договору в усній формі повідомили, що згодні підписати договір, але одразу за договором укласти додаткову угоду на збільшення ціни за одиницю товару до 10%. Питання: чи правомірно учасник за таких умов закупівлі (фіксований тариф) хоче підняти ціну за одиницю товару?
Відповідь
22.06.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1996 / 2072
Доброго дня! Замовнику терміново потрібен Товар, який був пошкоджений через війну (виникла нагальна потреба). Постанова 169 дозволяє заключити Договір та розмістити його на Прозорро. Але всі потенційні постачальники товару мають однакову ціну. Чи може Замовник підстрахуватися та провести спрощену на 5 млн грн, щоб був аукціон? Наприклад, як зробила Укрпошта у процедурі https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-06-20-006414-a Чи не буде це порушення? Оскільки це не згідно з постановою 169 і не з ЗУ Про публічні закупівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2