Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7636 / 7349
04.10.2018 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) внесено повідомлення про початок процедури припинення діяльності Вінницького апеляційного адміністративного суду. Проте до цієї дати установою оголошено закупівлі за процедурою «відкриті торги», які на даний час перебувають на стадії подання пропозицій. Питання: 1. Чи є підставою для відміни торгів реєстрація початку процедури припинення діяльності установи? 2. Чи може установа, яка перебуває у процесі припинення діяльності проводити/розпочинати закупівлі за процедурами «відкриті торги», «переговорна процедура»? 3. Чи можуть здійснюватися на стадії припинення діяльності установи допорогові закупівлі?
Відповідь
05.10.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8614 / 8455
Філія "ЦТС" Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"проводила відкриті торги із закупівлі (44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери). Очікувана вартість закупівлі склала 11 млн. грн. Торги двічі не відбулися (закупівля UA-2018-07-23-000078-c та UA-2018-08-31-001046-a) внаслідок відсутності достатньої кількості учасників. Просимо надати роз’яснення щодо правомірності застосування переговорної процедури для закупівлі робочої станції у 2017 році відповідно до положень пункту 4 частини 2 статті 35 Закону - замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Зазначаємо, що технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, а також вимоги до учасника не були змінені при проведенні двох відкритих торгів і не будуть змінюватись у переговорній процедурі.
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5085 / 4905
Заключено договір з Замовником до кінця 2018 року. Замовник купив лише 18% від усього обсягу предмету договору, і знову оголосив відкриті торги на той самий предмет. Чи має право Замовник проводити закупівлю на той же предмет при умові наявності діючого договору з постачальником-переможцем попередніх торгів? В новій тендерній документації прописано специфічні умови, що точно повторюють 1 препарат, і хоч Замовник вказує (або еквівалент)далі виставлено умови, яким відповідає лише один генеричний препарат. Чи достатньо один раз в ТД вказати (або еквівалент) чи після кожної вимоги потрібно вимагати у Замовника прописувати (або еквівалент)?
Відповідь
01.10.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6026 / 5826
Просимо надати роз’яснення щодо правомірності застосування повторної переговорної процедури щодо поточного ремонту доріг. Відповідно до положень пункту 4 частини 2 статті 35 Закону - замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, далі було прийнято рішення провести переговорну процедуру. Була визначена дата, розіслані листи - запрошення, але на переговори ніхто не з*явився. Тендерним комітетом була прийнята відміна переговорної процедури, як така, що не відбулася. Питання: Чи маємо ми права повторно подати через місяць, на проведення переговорної процедури, посилаючись на минулі торги, чи потрібно знову проходити 2 рази відкриті торги, на які знову ніхто не прибуде? Зазначаємо, що технічні та якісні характеристики станції, а також вимоги до учасника не були змінені при проведенні двох відкритих торгів і не будуть змінюватись у подальшому у переговорній процедурі. Заздалегідь вдячні.
Відповідь
23.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5673 / 5566
Доброго дня! Управління охорони історичного середоща уклало грантовий договір з Європейським Союзом, представлений Європейською Комісією на фінансування реалізації проекту ReHerit «Спільна відповідальність за спільну спадщину». Проект реалізується в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства,органів місцевої влади та прав людини в Україні". Тривалість проекту - 2 роки. Крім управління проект має ще трьох рецепієнтів. Договором передбачено, що керівництво проектом здійснюватиме координатор проекту, якого повинно найняти управління. Бюджетом проекту передбачено витрати на координатора проекту в сумі - 550 000,00 грн. Чи ця закупівля є послугою в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи повинно управління проводити відкриті торги (можливо якусь іншу процедуру закупівель) для визначення координатора проекту та укладення з ним договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2