Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5337 / 5287
Просимо Вас надати відповідь , чи потрібно нам як державній установі проводити закупівлю електроенергії
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5002 / 4960
Замовник запросив аналогічний договір на кап. ремонт у сумі не менше 30відсотків від заявленої ціни. У нас такого договору не має (є на поточний ремонт). Чи можливо взяти аналогічний договір у субпідрядної організації, яку ми бажаємо залучити. Тобто договір аналогічний взяти у субпідрядної організації. Нас не відхилять?
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5764 / 5386
Відповідно до бюджетних призначень на 2018 рік вартість запланованих закупівель менша за 200 тис. грн. для товарів та послуг (ч.1 ст.2 Закону), що відображається в Додатку до річного плану на 2018 рік. В другому півріччі 2018 року нам додатково виділені кошти, відповідно до яких планується проведення процедури відкритих торгів. Як правильно відобразити це в річному плані? Це буде : "Річний план на 2018 рік" чи "Річний план на 2018 рік зі змінами", якщо на початок року Річний план був "нульовий"?
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5490 / 5072
Які дії повинні бути у Замовника у разі якщо на участь у відкритих торгах (безлотова) один і той самий учасник двічі подав тендерну пропозицію?
Відповідь
04.10.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5414 / 5431
Відповідно до п.2 ч.4 ст. 36 ЗУ Про публічні закупівлі зміна ціни за одиницю товару може бути змінена не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Питання: на ринку природного газу відбулося коливання ціни, що призвело до підвищення тарифів. Виходячи із вищезазначенного, постачальник надсилає замовнику дві додаткові угоди, кожна з яких підвищує ціну на 10 відстоків та набирає чинності з 01.09.18. Чи може замовник підписувати такі додаткові угоди, якщо вони двічі змінюють ціну в один день?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2