Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.04.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4365 / 4288
Доброго дня. При проведенні допорогової закупівлі UA-2017-04-10-000902-b ● 618a55398cf84843b5146c466a20d933 в тендерного комітету виникли труднощі у визначенні переможця, а саме: - при оголошенні закупівлі в технічному завданні було чітко прописано, що якщо пропозиція не відповідає вимогам Замовника, таку пропозицію буде відхилено. В аукціоні приймали участь два Учасника: ТОВ "Бадм-Б" та ФОП Бучко Марина Іванівна. По сьомій та восьмій позиціях пропозиція ТОВ "Бадм-Б" не відповідає вимогам Замовника. Чи повинен у цьому випадку тендерний комітет повністю відхилити пропозицію ТОВ "Бадм-Б"? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
21.04.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4839 / 4614
Доброго дня! Ми замовники (Орган держ влади) уклали у травні 2016 року договір на виконання проектних робіт на суму 20 000,00 грн, а тому не публікували договір, бо він не перевищував суми 50 000,00 грн. на сьогоднішній день сума договору повинна збільшитись, що перевищить 50 000,00 грн у звязку із виконанням додаткових робіт по договору. Чи повинен замовник публікувати звіт про укладений договір(весь договір чи тільки окремо додаткову угоду), коли буде підписана додаткова угода на збільшення договірної ціни
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5758 / 5667
Комунальне виробниче підприємство „Кременчуцьке міське управління капітального будівництва”, відповідно до п. 12 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), звертається з проханням надати методологічну допомогу та відповідь на наступне питання. Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3302-06/24782-06 від 05.08.2016, щодо здійснення закупівлі робіт — Замовник може встановити вимогу щодо надання учасниками у складі своєї тендерної пропозиції переліку та обсягів робіт відповідно до технічної специфікації, встановленої у тендерній документації, без зазначення вартості окремих складових робіт. За результатами аукціону ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись, а остаточна договірна ціна погоджується сторонами під час укладання договору про закупівлю робіт. Згідно ч. 7 ст. 28 Закону: “Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у ч. 1 статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Чи має право замовник відхилити тендерну пропозицію учасника, якщо останній вніс до розрахунку договірної ціни завідомо недостовірну інформацію в частині вартості матеріальних ресурсів. Зокрема, ціни на матеріальні ресурси необгрунтовано занижені, або завищені, та не відповідають середньорегіональному рівню цін, що склався на момент проведення закупівлі?
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4992 / 4675
Відповідно до листа від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівлі” зрозуміло, що лікарські засоби визначаються третім знаком ДК 021-2015. ЗУ «Про лікарські засоби» визначений вичерпний перелік, що слід відносити до лікарських засобів. Виходячи з вищенаведеного, все, що не відноситься до переліку передбаченим ЗУ «Про лікарські засоби» слід визначати четвертим знаком ДК 021-2015. Для прикладу: Закуплено фармацевтичної продукції (лікарські засоби для лікування) за знаком 33600000-6 на суму 40000 грн. Є потреба закупки фармацевтичних виробів за знаком 33680000-0 (гумові покриття, що не є лікарськими засобами), на суму 190000 грн. Прошу роз'яснити: Оскільки знак 33680000-0 належить до знаку 33600000-6, стає незрозумілим, у вищенаведеній ситуації потрібно проводити відкриті торги, чи допорогову закупівлю? Чи буде сумуватись вартість цих закупівель?
Відповідь
20.04.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3818 / 3683
Необхідно терміново провести конкурс для здачі в оренду комунальне майно.Строк дії попередніх договорів підходять до закінчення .Для проведення конкурсу необхідно мати оцінку майна, раніше проводився конкурс на оцінщика, зараз - у відповідності до ЗУ "Про публічні закупівлі".Питання: чи можна декілька об*єктів об*єднати в один предмет закупівлі та провести закупівлю послуг оцінника в системі "Прозорро".Якщо сума виходить нижчою за поріг 10,0тис грн, як бути в такому випадку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2