Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4575 / 4536
Чи можна у євроторгах змінювати очікувану вартість закупівлі після оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерної документації?
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4514 / 4330
Чи підпадають під визначення терміну - Замовник та чи підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", приватні юридичні особи (по типу ПАТ "ПОЛТАВАГАЗ", ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" та інші), які надають комунальні послуги населенню на приватній основі ? згідно терміну "ЗАМОВНИК", визначеного Законом України "Про публічні закупівлі", подібні юридичні особи начебто не підпадають під дію Закону. Проте в той же час подібні юридичні особи, в зв*язку з наданням населенню комунальних послуг, та наданням державою населенню субсидій, отримують компенсації від держави (бюджетні кошти) за отримані субсидії населенню.
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3795 / 3760
Чи може в одній будівлі бути декілька обєктів капітального ремонту??? (В одній будівлі на різних поверхах окремі проектні роботи, чи це один обєкт)
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4178 / 4030
На початку року нашим підприємством були проведені допорогові торги по CPV -64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (послуги мобільного зв'язку та передачі даних) на суму до 200 тис грн., наразі виникла потреба у закупці стаціонарних телефонних номерів на суму до 2000 грн., дана закупівля підподає под визначення тогож самого кода CPV -64210000-1, а зв'язку з тим, що код закупівлі є накопичувальний необхідно проводити знову процедуру адже загальна сума по коду перевищує 50 тис. грн. У законі про ЗУ "Про публічні закупівлі" п.5 ст. 2 визначено, що здійснення процедур закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з ретрансляції радіо - та телесигналів (крім послуг мобільного зв'язку та послуг Інтернет провайдерів) встановлюються окремими законами. Питання на який закон посилатися щодо закупівлі телекомунікаційних послуг, для правильного планування закупівлі та обрання процедури, або здійснення закупівлі без процедури
Відповідь
13.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3466 / 3672
Доброго дня! Прошу роз’яснити поточне питання. Підприємство планувало у 2013 році отримати кредитні кошти у сумі 30 млн. грн по кредитному договору з відсотквою ставкою не менше ніж 22% річних та без інших комісій. Договір планувалось укладати відповідно до Закону України про здійснення державних закупівель від 01.06.2010 N 2289-VI зі змінами та довоненнями. Тобто, прошу роз’яснити, як мала б визначатися вартість предмету закупівлі «Послуг з кредитування» (загальною сумою тіла кредиту та всіх витрат, або тільки загальною сумою всіх витрат (відсоток річних, комісія та інше).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2