Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2875 / 2756
Доброго дня! 03.05.06р. Замовником оголошено процедуру відкритих торгів. 18.05.2018р. Учасником подано пропозицію з документами відповідно до вимог ТД, в яку входили документи, які підтверджують повноваження посадової особи учасника на підпис тендерної пропозиції та договору про закупівлю в разі визнання переможцем(довідка про уповноважену особу, довіреність, протокол загальних зборів учасників та інші (умовно це громадяни «Іванов»)). 25.05.2018р. Учасника визнано переможцем та опубліковано повідомлення про намір укладення договору. 30.05.2018р. власником підприємства учасника змінено керівника на іншу особу (Умовно громадянин «Петров»). Тобто на особу, документи на право підпису тендерної пропозиція та найважливіше договору про закупівлю, по якій відсутні в складі тендерної пропозиції. Питання: яким чином необхідно поступити, щоб укласти договір про закупівлю і не порушити норми закону, враховуючи те, що змінено посадову особу, яку уповноважено підписувати договір? Можливо надання новим керівником («Петровим») довіреності або наказу на підпис договору про закупівлю особі (Іванову), яку зазначено в документах тендерної пропозиції?
Відповідь
01.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2862 / 2957
Добрий день. Допоможіть будь ласка знайти рішення в ситуації, що склалася, Донецьким національним медичним університетом на даний момент проводиться закупівля медикаментів за процедурою "Відкриті торги", на проведення торгів і укладання договору (якщо торги відбудуться) займе + - 30 днів, а медикаменти потрібні вже зараз. Яке рішення виниклої ситуації у нас є? Дякую.
Відповідь
31.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4294 / 4383
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення, чи може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника відсутність цифрового підпису учасника (тобто тендерна пропозиція не завірена цфровим підписом учасника)? Дякую.
Відповідь
31.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3316 / 3515
Доброго дня. Якщо в тендерній документації вимагається документальне підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів з наданням підтверджуючих документів (копією договору та/або копією видаткової накладної та/або оригіналом листа-відгука контрагента). Але ФОП, який розпочав свою діяльність з 01.01.2018 або вперше приймає участь в публічних закупівлях не має можливості надати вищевказаний документ. У видатку відхилення тендерної пропозиції такого учасника, це може розцінюватися як дискримінація учасника. Чи достатньо буде надання учасником листа-роз'яснення щодо ненадання підтверджуючого документа, та яким нормативним актом регламетовано??? Дякуємо.
Відповідь
30.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3437 / 3352
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, з наступного питання: Замовник проводить процедуру закупівлі капітального ремонту, відкриті торги (вартість менше 5150 тис.євро). Після аукціону замовником перевірено кошторис на підтвердження остаточної пропозиції та відрегульовано ціну в бік зменшення. Чи має право Замовник укласти договір на меншу суму в результаті перерахування кошторисів ніж остаточна пропозиція учасника-переможця оскільки згідно ч.4 ст.36 Закону «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Як діяти Замовнику у даній ситуації для недопущення порушень у сфері публічних закупівель ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2