Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5851 / 5839
ДЗ «ДЕА» було виділено кошти на закупівлю обладнання. У зв’язку з цим планується проведення процедур публічних закупівель, в результаті яких буде зекономлено частину коштів. З огляду на те, що фінансовий рік завершується, чи є можливість у замовника додатковою угодою докупити обладнання у переможця торгів за запропонованою ним попередньо ціною?
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5460 / 5557
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про ринок природного газу» п. 27) постачальник природного газу - суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу; Відповідно до ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягають : пп 27) транспортування та розподіл природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, його зберігання в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами, та постачання, крім постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом; Згідно з Листом Мінекономрозвитку від 01.12.2015 N 3302-05/40083-06 та відповідно до положень частини першої статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» всім споживачам гарантується право вибору та зміни постачальника природного газу. При цьому у зазначеному Законі України відсутні поняття “постачальник природного газу за нерегульованим тарифом” та “постачальник природного газу за регульованим тарифом”. Питання: чи потрібно вимагати ліцензію на постачання природного газу в учасників процедури закупівлі природного газу при здійсненні закупівлі за бюджетні кошти, якщо постачальникам природного газу за нерегульованими тарифами отримання ліцензій відмінили, чи не буде вимога про надання ліцензії в тендерній документації дискримінацією учасників закупівлі.
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5750 / 5614
Згідно до ст.32 Закону Рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю. Повідомлення про намір укласти договір в свою чергу заповнюється електронною системою. Яким чином Замовник має надіслати повідомлення про намір укласти договір переможцю торгів?Електронна система сама його надсиилає??
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6471 / 6242
Підскажіть будь ласка, при складанні річного плану закупівель на 2017 рік визначення предмету закупівлі згідно з ДК 021-2015 проводиться за 3-5 знаком для товарів та послуг, якщо предмет закупівлі не поділений на лоти. Як правильно вести облік коштів? До 200 000 грн. з ПДВ враховувати за третім знаком, чи за п'ятим знаком, щоб не перевищити поріг без тендеру? Сподіваюсь на розуміння та допомогу.
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6380 / 6172
Згідно наказу МЕРТУ "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" №454 з 01.01.2017 року предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” (далі - CPV), за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Отже, чи має право замовник не проводити одну з процедур, що передбачена згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" (відкриті торги, тощо) у випадку, якщо окремі товари або послуги належать до різних класів за показником четвертої цифри згідно CPV, або так само категорії за п'ятою цифрою, та вартість кожного з яких окремо не перевищує 200 тис. грн., але при цьому такі товари або послуги входять до групи за третьою цифрою CPV/класом за четвертою цифрою CPV, та вартість таких товарів або послуг в сукупності перевищує 200 тис. грн. в межах групи/класу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2