Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.11.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5255 / 4951
Доброго дня! Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» №114-ІХ від 19.09.2019р. (далі – Закон) відповідальність із тендерних комітетів переноситься на уповноважених осіб. Вони повинні мати необхідний рівень знань у галузі публічних закупівель і підтвердити його, склавши тест. Але до кінця 2021 року згідно із цим Законом триватиме перехідний період: закупівлі можуть проводити й тендерні комітети. У зв’язку із цим виникають наступні запитання: 1. Якщо замовник з січня 2020 року хоче скасувати тендерний комітет та призначити секретаря тендерного комітету як уповноважену особу, де та яким чином ця особа повинна пройти тестування уповноваженої особи (скласти тест)? 2. Також згідно пункту 11 частини першої статті 9 Закону Уповноважений орган повинен розробити та затвердити порядок організації тестування уповноважених осіб. Наразі такого порядку немає, тож яким чином призначати уповноважену особу? 3. Якщо Замовник вирішив замість тендерного комітету призначити уповноважену особу чи потрібно вносити зміни до штатного розпису закладу, тобто – фахівець з публічних закупівель це і є уповноважена особа, чи уповноваженою особою може бути інший спеціаліст, наприклад, бухгалтер, де виконання обов’язків уповноваженої особи будуть безоплатними та додатковими до основних обов’язків бухгалтера?
Відповідь
04.11.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3244 / 3194
Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації просить надати роз’яснення, щодо призначення голови тендерного комітету. Чи може бути призначено головою тендерного комітету посадову особу, а саме: головного фахівця відділу, який не входить до основного штатного розпису департаменту та не є державним службовцем?
Відповідь
24.10.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3435 / 3304
Доброго дня! Просимо чітко визначити, хто відноситься до службових (посадових) осіб, які повинні очолювати тендерний (бути головою). Я лікар і в мене вища медична освіта, я заступник в.о. директора з МОН в КНП ЦНМД,також я є депутатом сільської ради Мене хочуть в КНП ЦПМД призначити Головою тендерного комітету, . Я не хочу. Бо не розбираюся в цьому. Чи має замовник таке право призначити, чи маю право на посаду я.? Вдячний за відповідь.
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3770 / 3560
Доброго дня, чи потрібно проводити засідання тендерного комітету у разі отримання від потенційних учасників питання (питань) щодо роз'яснень тендерної документації, або вимоги (вимог) щодо усунення порушень та якщо внесення змін в тендерну документацію відповідно до отриманих питань, або вимог не планується?
Відповідь
02.09.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3568 / 3422
Відповідно до Положення про тендерний комітет підприємства затвердженого наказом керівника цього підприємства керівництво роботою комітету здійснює його голова, у разі його відсутності – заступник голови тендерного комітету (Положенням про тендерний комітет дане положення передбачено). Як правильно скласти протокол засідання тендерного комітету у разі коли голова відсутній та його обов'язки виконує заступник голови тендерного комітету. Чи зазначаємо ми в протоколі засідання тендерного комітету, що заступник голови тендерного комітету «В.о. голови тендерного комітету»? Які правові наслідки у разі відсутності цього зазначення?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2