Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1660 / 1739
На початку року відповідно до ст.17, ст.35-1 ЗУ "Про відходи" та до п.4 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою КМУ від 10.12.2008 №1070, селищною радою проведено конкурс на виконавця послуг з вивезення ТПВ. У зв'язку з відсутністю конкуренції, було визначено постачальника цих послуг - місцеве комунальне підприємство.На сьогоднішній день необхідно замовити послугу на вивіз ТПВ у сумі 100 тис.грн. Чи потрібно цю закупівлю проводити через PROZORRO як спрощену закупівлю?
Відповідь
25.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2315 / 2084
Комунальне підприємство «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі - Підприємство) звертається для отримання безоплатної консультації рекомендаційного характеру з питань закупівель. Відповідно до п.3. ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Підприємство є замовником у розумінні Закону та застосовує Закон у випадку якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Крім того, Статутом Підприємства, затвердженим розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 21.02.2007 року № 167, передбачено, що однією із цілей створення Підприємства є комерційна діяльність для отримання прибутків та поповнення міського бюджету, Підприємство може надавати послуги як фізичним так і юридичним особам, в тому числі шляхом участі у тендерах, та має право здійснювати господарську діяльність на основі повної господарської самостійності. Підприємством можуть надаватися послуги (виконуватися роботи), зокрема, - ремонтні та будівельні роботи, знесення аварійних та інших об'єктів (ст. 3.2.11. Статуту). Надання таких послуг (виконання робіт) передбачає використання певних матеріалів та/або залучення субпідрядних організацій. Оскільки підприємство є замовником в розумінні Закону, враховуючи ч.3 ст. 41 Закону, якою забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель / спрощених закупівель, крім випадків, передбачених цим Законом просимо надати відповідь на питання: 1. Чи підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля товарів та/або послуг, необхідних Підприємству для виконання господарських договорів, укладених з іншим підприємствам (установам, організаціям), в тому числі за результатами перемоги у процедурі закупівлі, проведеній іншими замовниками? 2. Чи потребують включення до річного плану закупівель потреби у закупівлі товарів (робіт, послуг), які не є потребами власне Підприємства, але необхідні підприємству для надання послуг (виконання робіт) іншим підприємствам (установам, організаціям) на платній основі? 3. Чи потребують проведення процедур, передбачених Законом, закупівлі матеріалів та/або послуг, що необхідні Підприємству для здійснення господарської діяльності та реалізації своїх послуг на платній основі?
Відповідь
19.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1802 / 1789
Доброго дня, Є такий кейс. Рішенням міської ради встановлено, що по програмі співфінансування реставраційних робіт, функції замовника покладено на структурний підрозділ міської ради (управління), яке має провести процедуру закупівлі та укласти договір за результатами процедури (договір чотиристоронній: замовник-управління, підрядник-переможець по закупівлі, платник 1 - комунальне підприємство, платник 2 - мешканець), а платником по проведеній процедурі та укладеному договору має виступити комунальне підприємство, засновником якого є міська рада, а уповноваженим органом управління міської ради, яке провело процедуру закупівлі. Чи така процедура закупівлі та розподіл замовника і платника в такій процедурі відповідає нормам законодавства у сфері публічних закупівель?
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1586 / 1732
Комунальне підприємство наймає для виконання певних робіт фізичну особу шляхом укладення цивільно-правової угоди, оплату за виконані роботи проводить з фонду оплати праці. Чи розповсюджується дія ЗУ " Про публічні закупівлі" на цивільно-правові угоди з фізичними особами у цьому разі?
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2407 / 2558
Доброго дня! Надайте будь-ласка роз’яснення по такому питанню. Комунальне підприємство "Буринь-теплосервіс" належить до комунальної власності Буринської міської ради. Частка засновника в статутному капіталі підприємства 100%. Підприємство надає послуги населенню та суб’єктам господарювання з водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами, утримання будинків і здійснює діяльність на комерційній основі, так як у його статуті зазначено, що метою діяльності підприємства є отримання прибутку. Чи є комунальне підприємство "Буринь-теплосервіс" Замовником в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2