Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4484 / 4337
Доброго дня!25.01.2017 року було укладено договір на закупівлю природного газу. Ціна після аукціону 7499,99 грн. з ПДВ/1000 куб.м. Замовник, ще не встиг жодного разу скористатись даною пропозицією, як полетіли додаткові угоди. 27.02.2017р. було надіслано три додаткові угоди на зміну ціни в межах 10% кожна, та ще прописали, що додаткова угода набирає чинності з 01.02.2017року. Хоча в Договорі є пункт, де зазначено, що додаткова угода набирає чинності з моменту її укладення. Замовник відмовляється підписувати її 01.02.2017р., та пропонує підписати одну додаткову угоду 27.02.2017р., та просить у Постачальника, щоб той надав рахунок за спожитий газ до 27.02.2017р. по ціні зазначеній у договорі(7499,99 грн.з ПДВ.), а решту виставив по ціні, визначеній у додатковій угоді. Постачальник відмовляється, та виставляє рахунок за спожитий газ у лютому з ціною більшою на 30% відсотків (бо надав три додаткові угоди), в іншому випадку погрожує припинити газопостачання. Як нам діяти в даному випадку, адже газом опалюються дитячі садки, і якщо доведеться йти в суд, яким чином забезпечити опалення в садочках, оскільки опалювальний період, ще не закінчився???Дякую.
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4652 / 4543
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема оголошення про проведення процедури закупівлі. Форма оголошення про проведення відкритих торгів затверджена Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490. При цьому у вищезазначеному наказі зазначено, що після внесення усієї обов’язкової інформації, передбаченої формою документа та накладання електронного цифрового підпису, електронна система закупівель автоматично створює документ, який у разі потреби може бути роздрукований. Таким чином, оголошення за вказаною формою, складається не замовником самостійно, а створюється через електронну систему закупівель. Виходячи з цього, постає питання щодо необхідності завантаження замовником до електронної системи закупівель разом із тендерною документацією відповідного оголошення, складеного безпосередньо ним самостійно у певному електронному форматі (наприклад, «.doc», «.pdf» або «.jpg»). Чи необхідно завантажувати до системи таке оголошення?
Відповідь
28.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3520 / 3519
Районний бюджет на 2017 рік затверджений 22.12.16р.З 1 січня по 6.02.17р.діяв тимчасовий кошторис.Договір по переговорній процедурі відділом освіти на електроенергію заключений 25.01.2017 р. на річні кошторисні призначення в сумі 200.0 тис.грн.Чи має право казначейство не реєструвати договір на всю суму?По тимчасовому кошторисі було передбачено 85 тис. грн.на електроенергію
Відповідь
27.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5155 / 5043
Нашою організацією двічі оголошено закупівлю природного газу, першого разу процедуру автоматично майданчиком було відмінено, через недостатню кількість учасників (жодної пропозиції не було надано). Другого разу надано дві пропозиції ( перша з найнижчою ціною і повним пакетом документів, друга з вищою ціною і без необхідних документів). В результаті розгляду пропозицій учасники виявились пов"язаними особами. Чи можемо ми розпочати переговорну процедуру на закупівлю даного товару, враховуючи норми ст.34 ч.2 п. 4 (двічі відмінено тендер через недостатню кількість учасників)
Відповідь
27.02.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4049 / 3790
Наш інститут уклав Договір з «Київводоканалом» в лютому 2016 року. В договорі зазначено, що його дія подовжується на наступний рік, якщо сторони не мають заперечень. В 2017 році «Київводоканал» надіслав нам додаткову угоду на оплату послуг згідно з договором 2016 року (тип торгів – допорогові закупівлі) . Чи потрібно нам її реєструвати на сайті Prozorro і як публікувати звіт про укладання цієї угоди?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2